ZALOGUJ SIĘ

🟠 [Wątek eTutora] Już wkrótce nowy język w naszej ofercie - eTutor francuski

zmodyfikowany: 2 lata temuostatnia aktywność: rok temu
Czy Vanessa Paradis naprawdę śpiewa o “żulach w taksi” i “sezamkach”? Co wspólnego z Panamą ma Paryż? I jaki alkohol piją w pracy Francuzi?

Po takim wstępie pewnie już wiecie, co się święci. Z wielką przyjemnością informujemy, że w połowie października ❗powiększy się nasza językowa oferta❗. Nie mogło być inaczej – zewsząd dochodziły nas słuchy, że chcecie uczyć się języka francuskiego z eTutorem i voilà - oto już wkrótce spełnimy Wasze życzenie 🎁❤️‍.

Na dobry początek przygody z językiem francuskim udostępnimy ponad 300 lekcji na poziomie A1 i A2. Nowy kurs będzie rozwijał się wraz z Waszą znajomością języka i z czasem obejmie kolejne, wyższe stopnie wtajemniczenia. W pierwszym półroczu 2023 roku 📅 będziecie mogli rozpocząć naukę na poziomie B1, a w drugim - na poziomie B2.

Wyczekiwany przez wielu z Was kurs będzie miał wszystko to, co sprawia, że nauka języków z eTutorem jest tak skuteczna i przyjemna. W lekcjach znajdziecie przydatne słownictwo i gramatykę, a także dialogi, komiksy i ciekawostki kulturowe🔥. A w nich odpowiedzi na pytania o “sezamki”, alkohol, Paryż i wiele innych mniej znanych faktów o kraju pachnącym bagietkami🥖🥐i luksusowymi perfumami.

Tradycyjnie wraz z debiutem nowego języka na naszej platformie, swoją premierę będzie mieć kolejny słownik w rodzinie Diki - Diki francuski. Początkowo, jak w przypadku każdego nowego słownika, będzie to wersja beta, którą będziemy sukcesywnie poszerzać o nowe hasła.

Premiera kursu eTutor francuski już w wkrótce. Śledźcie więc naszego bloga i kanały social media - tam zawsze znajdziecie wiadomości z pierwszej ręki.

À bientôt ! 🥳
Kasia_el
Pracownik eTutor
magdamak - Zapowiada się na prawdę super - rok temu zmieniany: rok temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 4

Ależ to będzie językowa jesień w eTutorze! 😲
karol.k
Pracownik eTutor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Fantastycznie!!! Bardzo się cieszę. Chociaż już powoli braknie mi doby (uczę się z Wami już angielskiego i niemieckiego). Ale francuski to moja miłość, jakże bym mogła odpuścić. Cieszę się też ze słownika, bardzo-bardzo :) Brakowało mi dobrego słownika polsko-francuskiego. Będzie też apka ze słownikiem?
L
lechatgris
Kasia_el - Na ten moment będzie dostępna standardowa wersja słownika w przeglądarce. Jeśli pojawią się plany stworzenia aplikacji - będziemy o tym na bieżąco informować :).
Gratulujemy motywacji i trzymamy kciuki za dalszą naukę!
- 2 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Cudownie!!! Z utęsknieniem czekałam na kurs francuskiego! Angielski ma swój urok, włoski i hiszpański też, ale to francuski jest tym językiem, który – przynajmniej w moim wypadku – porusza jakieś czułe struny w człowieku :)
A
aureolka8

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Bardzo się cieszę !!! Szaruga jesienna w tym roku nam nie straszna. Uczyć się tego języka to zaszczyt, bo brzmi jak bicie serca w deszczowy wieczór w małej kawiarni na rogu.
celina-felina
kamila.zet - Urzekły mnie te słowa "brzmi jak bicie serca w deszczowy wieczór w małej kawiarni na rogu" ❤️ - 2 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki