ZALOGUJ SIĘ

Forum to talk- pomysł do eTutora

2 lata temuostatnia aktywność: 2 lata temu
Co jakiś czas na eTutorze pojawia się wpis o możliwości rozmowy z innymi użytkownikami o róznych poziomów

Padają różne pomysły, grupy na WhatsAppie, spotkania na skype, aplikacje z botami itd ale ostatnio zainteresowała mnie przeczytana gdzieś propozycja stworzenia forum webowego na eTutorze aby mozna było prowadzić np. grupowe rozmowy z innymi

Uważam to za całkiem fajny pomysł- będziemy siebie mogli lepiej poznać i wymienić się wiedzą
Czasem mam wrażenie że na tym forum raczej kieruje sie tylko pytania do pracowników o jakieś ulepszenia i oto są ;)

Zachęcam do podzielenia sie opinią bo ja na razie popieram. Zapraszam także pracowników eTutora ;))

Thanks in advance
L
lena_p
lena_p - pomysl pierwotnie od netis7 z wątku
"Rozmowy grupowe po angielsku" od avayorica
- 2 lata temu
netis7 - Faktycznie, coś takiego proponowałem :) Dzięki za przypomnienie :)
Niestety, ale wiele propozycji kończy się odpowiedzią Pracownika eTutor w stylu: "Przekażemy propozycję" ... i tu się kończy historia :/
- 2 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Aktualnie nie planujemy zmian w tym zakresie. Jednak sugestię przekazałam do osób odpowiedzialnych w naszym zespole - na pewno pochylimy się nad propozycją.
adrianna.wu
Pracownik eTutor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Chętnie skorzystałabym z takiej formy nauki.
Wiele lat uczę się angielskiego ale tak naprawdę go nie potrafię. Na codzień nie posługuję się angielskim ale jak zachodzi konieczność to nie umiem swobodnie się wypowiedzieć. Myślę, że takie rozmowy na forum na różne tematy umożliwiłyby mi rozwój i ugruntowanie moich umiejętności językowych:)
P
pattwitt
Foxymf - Jak widać e-tutorowi nie zależy za bardzo na tym - co mnie dziwi, ponieważ mogliby zarobić dodatkowe pieniądze. Sam z chęcią wykupiłbym dodatkowo płatny abonament (oczywiście w rozsądnej cenie), po to, żeby rozmawiać z kimś po angielsku. - 2 lata temu
adrianna.wu - Mamy zaplanowane teraz inne działania między innymi prace nad kolejnymi poziomami kursu hiszpańskiego czy lekcji w kursie języka polskiego i wiele innych. - 2 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki