ZALOGUJ SIĘ

Czy etutor umożliwia słuchanie tekstów języka angielskiego poza lekcjami? Jeżeli tak gdzie mogę je znaleźć?

2 lata temuostatnia aktywność: 2 lata temu
Czy etutor umożliwia słuchanie tekstów języka angielskiego poza lekcjami? Jeżeli tak gdzie mogę je znaleźć?
L
lezand

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Zaakceptowana przez pracownika eTutor
jest coś takiego jak podcasty, nie wiem czy o to chodzi - https://www.diki.pl/podcasts (lub haburger - gry językowe - diki podcasty)
darkobo
lezand - chciałbym osłuchać się z językiem i słuchać angielskich tekstów, podczas spaceru, jazdy rowerem. - 2 lata temu
darkobo - To te podcasty masz jak znalazł. W dodatku da się chyba wybrać odpowiednio do stopnia zaawansowania.
Możesz jeszcze wyszukać anglojęzyczne rozgłośnie radiowe i słuchać radia w j. angielskim. Np. w Replaio Radio, albo w dowolnej innej aplikacji do radia internetowego, albo prosto ze stron internetowych rozgłośni lub własnych aplikacji rozgłości. Jest tego od groma.
- 2 lata temu
piotr.grela - lezand - polecam abonament na YouTube, można nagrywać to co nas interesuje i w jakim akcencie sobie życzymy.

Jest to najmniej zajmująca nasz czas forma nauki angielskiego.

Codziennie parę godzin słucham podcastów podczas jazdy na rowerze, pracy, gotowania, majsterkowania czy brania prysznica.

Gdy mam czas na spojrzenie na telefon to robię powtórki na Etutorze, czytam i słucham audiobooka lub praktykuję shadowing, powtarzanie kwestii za aktorami z serialu EastEnders.
- 2 lata temu zmieniany: 2 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dziękuje za udzielone rady i wskazówki.
L
lezand
piotr.grela - "You're welcome, mate!" - 2 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki