ZALOGUJ SIĘ

Prośba o pomoc dla Beginera

12 lat temu
WITAM SERDECZNIE,
założyłem nowy wątek, gdyż podobnego nie znalazłem, do którego mógłbym sie podłączyć. Otóż mam wielką PROŚBĘ do bardziej zaawansowanych kolegów i koleżanek, mianowicie prosiłbym o pomoc:) a konkretnie o rzucenie okiem w wolnych chwilach na moje (choć pewnie sporo beginerów by też sie dołączyło do prośby)wypracowania. Jestem świadomy, że popełniam sporo błędów ale niestety trudno mi je wyłapać. Chciałbym wyprzedzić,że konto premium na razie nie jest w moim studenckim, finansowym zasięgu...

Bardzo byłbym wdzięczny za wszelką pomoc !

pozdrawiam serdecznie i życzę owocnej nauki !
A
Art01

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 4

Jestem pewna że będą tutaj życzliwe osoby które Ci pomogą w nauce. Jestem tutaj od kilku lat i nie spotkałam się z nieżyczliwością. Wręcz przeciwnie użytkownicy "prześcigają się" w odpowiedziach na konkretne pytania. Mam nadzieję że się nie zawiedziesz;)
Pozdrawiam i Good Luck!!
E.
Ewa_G1967

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Hej
chciałbym ponowić prośbę do życzliwych osób o rzucenie okiem na wypracowania ;> byłbym wdzięczny:)

Z tej strony wielkie dzięki dla efgot'a !

pozdrawiam !
A
Art01

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

*efogt* jest poza moim zasięgiem więc lepiej patrz na niego. Ale pomogę jak będę mógł. Gdzie mogę sprawdzić Twoje teksty. POZDR
jsepiol
DAD - ...hmm.. a to nie "ona"? :) - 12 lat temu
Ewa_G1967 - Ona, ona...;)) Estera;))
- 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

najlepiej następującą drogą pytania (na pasku)> teksty> i wybrać opcję "tylko pytania znajomych"

byłbym bardzo wdzięczny !
A
Art01

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki