ZALOGUJ SIĘ

cwiczenia z pisania i z nagrywania

12 lat temu
witam mam do was prosbe sa 2 cwiczenia z pisania i z wymowy ktore mozna wyslac do oceny. Wiem ze jak sie ma etutor premium to wtedy zadania sa sprawdzane na bierzaca ale wolalabym aby moje cwicenia rowniez byly tez na bierzaca sprawdzane to wogole po co sa te 2 cwiczenia skoro i tak nikt ich nie sprawdza bo np wyslalam 2 cwiczenia z wymowy i jeszcze do tej pory nie mam sprawdzone prosze was o pomoc/
ggosia84

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Jak chcesz by ktoś sprawdzał twoje teksty za darmo to możesz umówić się z jakimś użytkownikiem żeby ci to robił a ty jemu. I będzie w porządku.
G
Gajol
ggosia84 - dzieki za odpowiedz. Tylko z jakim ,to bdzie trudne - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Może wstaw tutaj linki, bo jak Cię ma ktoś znaleźć (tzn. Twoje wypracowania itd.) nie mając Cię w znajomych. Dziennie sporo tego jest. Wstaw linki, a może ktoś chętny do poprawiania się znajdzie. Pozdrawiam;)
absolwentka
ggosia84 - ok dzieki wielkie - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witaj Gosiu-popieram wypowiedzi Gajol i absolwentka, mają rację. Z mojej strony przesyłam pozytywnie jedną dobrą radę- Gosiu, wyłuskaj od siebie ok. 400 zl na Etutor-Premium ! To tobie zwróci się z nadwyżką albowiem zyskasz na czasie w przyswajaniu materiału do nauki w gramatyce English. Ja już wykupiłem w Grudniu dodatkową pomoc. A lektor/nauczyciel z eTUTOR.pl to dla mnie dobry, szybki przewodnik w ENCYKLOPEDII na stronach eTUTOR.pl. To dla mnie pomocna dłoń!
--------------------------------
Wyczytałem również wypowiedź z quantum137 iż co najmniej 100-200 prac dziennie jest przesyłanych do sprawdzenia na eTUTOR.pl. W tej sytuacji, w tym zatłoczeniu NIEWIELKĄ MASZ SZANSĘ na sprawdzenie swoich wypracowań. A jeśli o mnie idzie to się przyznaję iż w miesiącu Grudniu co najmniej pięć wypracowań dziennie wysyłałem. A w miesiącu STYCZNIU zrobiłem dopłatę 49 zł z powodu wyczerpania LIMITU ?! OT co ?! Jestem pełen entuzjazmu w powodzenie i sukces w expresowym tempie jaki zapewnia mi program eTUTOR.pl , zwłaszcza w powtórkach! A "PAMIĘĆ" I "WISIELEC"- też dobre! Serdecznie pozdrawiam i życzę powodzenia w nauce, Jerzy K. POŻOGA
jerzy_pozoga
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu
ggosia84 - OK dzieki z tym ze niestety na razie nie bardzo mn ie stac na etutor premium i nawet na zwykly dlatego zapraszam nowych uzytkownikow aby miec przedluzony abonamnet ale troche kusi mnie ten etutor premium pozdr Gosia - 12 lat temu
jerzy_pozoga - Gosiu- zwróć się do [...]@etutor.pl. Za granicą jest okropnie drogo dla NAS z POLSKI ! Ja jeszcze rok temu na nauki w Englishtown.com płaciłem 50 Euro/miesiąc ! Napisz,pogadaj, dopłać- to naprawdę z korzyścią dla CIEBIE GOSIU w eTUTOR.pl, pa.
Pozdrawiam,jkp.
- 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
ggosia84 - dzieki ale ja mieszkam w Polsce moze sie kiedys zdecyduje na etutor premium pozdr Gosia - 12 lat temu
jerzy_pozoga - Witaj Gosiu- a ja również w Polsce we Wrocławiu !Napisz mi adres to się zobowiązuję dla ciebie zakupić dwie książeczki Readers z CD w prezencie pod choinkę !Mikołaj przywiezie :)).A który Level masz na uwadze? Odpisz. pozdrawiam. jkp - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki