ZALOGUJ SIĘ

prosze was o mala pomoc w ocenianiu innycy uzytkownikow

12 lat temu
wiem ze duzo odob nie ma premium i jak ktos robi zadania z pisania i nagrania glosowego i nikt takich cwiczen nie sprawdza to skad wiadomo czy dana osoba nie mq bledow i po robic takie zadania jak ma sie tylko zwykly etutor strona jest Ok jest duzo gramatyki ale chodzi mi o te 2 zadania z pisania i nagrania glosowego np ja kiedys uczylam sie na livemocha i bylo wszystko ok mialam na bierzaca sprawdzane takie zdania a jak ma sie etutor zwukly to na takie zadania trzeba bardzo dlugo czekac
ggosia84

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Z każdą kolejną Twoją wiadomością/pytaniem nabieram coraz większego przekonania, że jednak nie czytasz tego co się Tobie sugeruje i podpowiada.
Dlaczego nagminnie kaleczysz ojczysty język?

Wklej sobie to co napisałaś do edytora tekstu i sprawdź ile błędów popełniłaś.
Brakuje kropek, przecinków, wielkich liter, literówki są takie jakbyś po ciemku pisała. Czyta się to bardzo źle.

Wracając do pytania to zupełnie nie rozumiem o jaką znowu prosisz pomoc.

-edit-
Po Twojej wiadomości cały czas nie rozumiem o co chodzi.
Na tutorze jest przecież grupa osób, które sprawdzają prace.
Nie wiem czy chcesz powołać w życie jakiś "ruch" w myśl wyższych idei, co samo w sobie jest zacne, lecz napotyka na jeden zasadniczy problem, mianowicie - w jaki sposób miałoby wyglądać przekonywanie (na siłę) innych do robienia czegoś na co nie mają chęci (bądź wiedzy)? Piszę "na siłę" z tego względu, że jeśli ktoś już chce pomagać to czyni to, osoby tym niezainteresowane - nie, tak to widzę.
quantum137
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu
ggosia84 - napisalam Ci w wiadomosci o co mi dolkadnie chodzi pozdr - 12 lat temu
TopMan - Na poprawianie prac oprocz checi i wiedzy potrzebny jest przede wszystkim CZAS.
ggosia tak jak napisal Rafal nie naciskaj na sile, napisz na priv prosbe o sprawdzenie danej pracy, moze Twoja prosba zostanie spelniona.
Pozdrawiam,
- 12 lat temu
ggosia84 - wiem i wszystko rozumiem ale ja ogolnie napisalam nie chodzi tylko oby ktos moje zadania sprawdzal - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Gosiu, żeby oceniać innych użytkowników trzeba mieć naprawdę pewne przygotowanie do tego. Sama staram się poprawiać prace innych osób i wiem że to bardzo ciężka praca. Naprawdę trzeba uważać aby nie popełnić jakiegoś błędu. Czy czujesz się na siłach oceniać prace innych? Czy masz pewność że nie będziesz robić błędów w tych pracach? Jako takiej pomocy nikt Ci nie udzieli, podejrzewam, a to z tego względu iż musiał by wykonać podwójną pracę: sprawdzić pracę kogoś a potem Twoją poprawkę.Czy nie lepiej było by skupić się najpierw na nauce? Bo domyślam się że skoro prosisz o pomoc w poprawianiu prac innych to nie czujesz się na siłach aby to robić a to mija się z celem....Przemyśl to proszę.
Pozdrawiam.
E
efogt
joke1 - Witaj efogt , mam pytanie mniej więcej związane z Twoją odpowiedzią. Czy warto teraz robić writing i speaking chodź i tak nie mam Premium , czytam sobie na głos i piszę np w notatniku. I jak dojdę do A2/B1 wykupić Premium i wtedy wszystko pouzupełniać ? A teraz skupić się na nauce.

Pozdrawiam.
- 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
absolwentka - Ja też mam takie plany, ale pracę wstecz chyba nie są sprawdzane. Zresztą są jakieś limity w związku z przesłanymi pracami. - 12 lat temu
dehen - Jak zobaczyłam jakie są ceny konta premium to też się nad tym zastanawiałam, chciałam pisać dużo prac, wykupić konto na miesiąc i dać je wszystkie do sprawdzenia. Uświadomiono mi jednak, że nie ma to sensu, bo gdy piszesz jedną, dwie prace to bardzo ważnym jest aby ktoś Ci je sprawdził, żebyś wiedział jakie błędy popełniasz. Traci trochę sens pisanie 20 prac i robienie we wszystkich takich samych błędów, które ktoś znajdzie dopiero po jakimś czasie. - 12 lat temu
efogt - Rozumiem. Tylko posłuchaj, kiedy wykupisz premium to na miesiąc masz ograniczoną liczbę słów (a i tym samym wypracowań) do ocenienia. Tak samo speaking. Poza tym w pakiecie premium nauczyciele zadają z tego co wiem także wypracowania dodatkowe. Nie wiem jakie są zasady ze strony etutor. Od jakiego momentu oni sprawdzają wypracowania kiedy taki pakiet się wykupi. Wydaje mi się że można by tak zrobić skoro chcesz się skupić na konkretnej nauce. - 12 lat temu
efogt - Choć pisanie i czytanie to tez nauka. Z ryzykiem jednak, ponieważ ktoś może Ci nie sprawdzić tego...Myślę że to jest dobry pomysł. Ale decyzję musisz podjąć sam:) Musisz się upewnić czy prace "wstecz" są sprawdzane.
Pozdrawiam
- 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
dehen - chciałam pisać prace gdzie indziej i dopiero po wykupieniu je dodać do etutora ;], nie wiedziałam, ze jest limit tego ile sprawdzają, dobrze wiedzieć :) chyba jednak zapiszę się na kurs do normalnej szkoły językowej, żeby przećwiczyć speaking i writing przed egzaminem. - 12 lat temu
efogt - "Dehen"-pamiętaj że limit jest miesięczny. Miesięcznie można wykorzystać 2000(chyba) słów. Więc w następnym miesiącu będziesz mogła znowu napisać wypracowania nie przekraczając 2000 słów itd. W ten sposób wszystkie wypracowania zostaną sprawdzone w przeciągu dłuższego czasu a nie od razu:) Tak samo speaking, jest liczba słów które możesz nagrać ale w miesiącu. Każdy miesiąc ma swój limit. - 12 lat temu
efogt - Po za tym, ludzie, warto czytać regulamin!!! Który jest ogólnodostępny. Tam wszystko pisze dokładnie. Warto przed kupieniem czy podpisaniem czegokolwiek przeczytać warunki i zasady. Żeby potem nie było rozczarowań, ale to chyba raczej wszyscy o tym wiemy i nie muszę aż tak mocno tego przypominać. Czytajmy proszę warunki i zasady, w tym przypadku kupna:) - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Osoby, które sprawdzają prace, też są ludźmi - muszą zarobić. Wykorzystując Premium w pełnym limicie nie płaci się za dużo: 78 zl / miesiąc (gdy wykupi się Premium na 6 miesięcy), przy czym można posłać w miesiącu prace zawierające w sumie 2500 słów (około 15 krótkich prac)- to około 2,5 strony A4 zwartego tekstu. Zamiennie można wykorzystać przysługujący limit przesyłając do 20 minut nagrań.

PS> Zasady "sprwdzania prac" omówiono na stronie: https://www.etutor.pl/zamowienia/oplaty/sprawdzanie-prac/

*Czy moje wypracowania i nagrania będą sprawdzane przez nauczyciela?*
Aby Twoje wypracowania i nagrania były sprawdzane przez nauczyciela, należy wykupić pakiet eTutor Premium. W ramach pakietu otrzymujesz indywidualną opiekę lektora i gwarancję sprawdzenia prac.
*Czy mogę przesłać pracę na dowolny temat?*
Tak, sprawdzane będą wszystkie przesłane przez Ciebie prace, nie tylko te których tematy zostały zasugerowane przez nauczyciela. Możesz też przesyłać do sprawdzenia teksty potrzebne Ci w pracy, na przykład e-maile, oferty, prezentacje. Możesz też poprosić nauczyciela o sprawdzenie prac dodanych w serwisie jeszcze przed wykupieniem pakietu eTutor Premium.
*Temat prac przesyłanych do oceny jest dowolny* - mogą to być zarówno prace związane z lekcjami przerabianymi w serwisie, jak i prace na tematy zaproponowane przez Użytkownika. Łączna objętość wypracowań przesyłanych do oceny w ciągu jednego miesiąca nie może przekraczać 2500 słów (około 15 krótkich prac). Zamiennie można wykorzystać przysługujący limit przesyłając do 20 minut nagrań.


*Możliwe jest zwiększenie przysługującego limitu sprawdzanych prac o 1250 słów (lub wymiennie 10 minut nagrań) w cenie 49 zł brutto.* Dodatkowy limit można wykorzystać w ciągu 6 miesięcy od daty zakupu (przy czym w pierwszej kolejności wykorzystywany jest limit słów przysługujący w danym miesiącu w ramach pakietu eTutor Premium).

Na temat Premium patrz
https://www.etutor.pl/kursy-angielskiego/premium/
drumstick
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu
ggosia84 - Ok dzieki za komentarz ale jeszcze nie o to mi chodzi ale ok pozniej jeszcze ci napisze - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki