ZALOGUJ SIĘ

jak wam idzie nauka polecam etutora ?

12 lat temuostatnia aktywność: 12 lat temu
jak wam idzie nauka bo mi dobrze mam 5 na purocze w szkole bez etutora bmiał bym 3
M
mpala
DAD - Gimnazjum? - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 4

Myślcie sobie co chcecie.
Właśnie pierwszy raz przeczytałem wszystko w tym wątku i
ZROBIŁO MI SIĘ BARDZO ŻAL tego "biedaka", który zadał pytanie!

Nikogo z wypowiadających nie będę oceniał tylko chciałbym uprzejmie napomknąć, że nikogo tak naprawdę nie obchodzi pytanie autora (poza efogt) - możecie mnie ukamienować teraz!

Czyż inteligencja nie powinna przejawiać się w inny sposób?... no właśnie, kto to zauważył?
(I wcale NIE sugeruję, że niby mam jakąś wyjątkową - wiem, że co najmniej jedna osoba tak może pomyśleć, że niby to sugeruję, otóż NIE SUGERUJĘ!)

Sam też jestem tej sytuacji winien ale mam odwagę się do tego przyznać! i powtórzę, myślcie sobie co chcecie.
Wyskoczył jak du** zza krzaka.

Nie będę brał już udziału w tej dyskusji, która jednak dała mi dużo do myślenia i coś mi się wydaje, że pora na zmiany w pewnych kwestiach.

Kolego mpala może to nie są przeprosiny ważnej osoby, wręcz przeciwnie, zupełnie przeciętnej osoby ale z ręką na sercu mówię Tobie PRZEPRASZAM!

Zadałeś pytanie:
> jak wam idzie nauka bo mi dobrze mam 5 na purocze w szkole bez etutora bmiał bym 3

Nauka mi idzie świetnie:)
Korzystam z platformy od ponad roku i jestem bardzo zadowolony ze swoich postępów. Mimo zacięcia językowego czasami mam chwile zwątpienia ale szybko mijają.

Świetnie, że widzisz postępy w swojej nauce a przeskok z trójki na piątkę
jest wielkim osiągnięciem, gratuluję!

Bardzo serdecznie Ciebie pozdrawiam i życzę sukcesów.
quantum137
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu
bird - - 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
bird - - 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Mamma mia, ale się tutaj porobiło, wrze tak, że straż pożarną trzeba będzie zaraz wzywać ;)

Kochani wszyscy macie po trochu racje jeżeli chodzi o główny temat tej dyskusji jakim jest pisanie z rażącymi błędami. Mnie w wypowiedziach innych osobiście chodzi tylko o ten problem, a nie osobiste podejście do niego innych osób i stosunek do innych osób.

Po co i na co wywoływać kłótnie... jesteśmy w wirtualnym świecie, gdzie słowo pisane może wywołać wiele niejasności i może zostać źle zinterpretowane, interpretujmy więc słowa, a nie czytajmy pomiędzy wierszami, których często nie ma.

Zwracajmy sobie uwagę na błędy, jeżeli uważamy, że ma to jakiś cel. Róbmy to jednak w sposób taktowny, aby nie zniechęcić drugiej osoby do wypowiadania się w przyszłości. Najlepiej skupiajmy się tylko na zadanym pytaniu, w końcu na tym chyba najbardziej zależy autorowi pytania.

Mnie osobiście możecie poprawiać do woli ( informuje tylko, iż jak już nie dacie mi żyć to, to odwołam ;) ) Jeżeli na tym forum ucząc się angielskiego, podszkolę także polski to super.


ps. może rozpoczniemy praktykę wysyłania maili do osób , które popełnią rażące błędy ortograficzne, wtedy nie będziemy prać brudów na forum (publicznie), a dana osoba będzie miała szanse poprawić swój błąd w spokoju, nie narażając się na to co np. wydarzyło się w tym wątku. W ten sposób cel zostanie osiągnięty i wszyscy będziemy szczęśliwi ;))
mceo
TopMan - Dawno nie zagladalem do tego watku.
Faktycznie goraco tutaj jak w piecu :)
Mysle, ze powinnismy pozwolic by zainteresowani "wyprali swoje brudy" miedzy soba.
Kazdy z Nas moglby cos dodac do tego watku, czy jednak pomoze to w jakikolwiek sposob?
> może rozpoczniemy praktykę wysyłania maili do osób...
a jak niby chcesz to zrobic wyslac zaproszenia do 150 tys. userow i tworzyc kolejny portal spolecznosciowy?






- 12 lat temu
mceo - TopMan, niewielu uczestników z grupy 150 tyś userów uczestniczy aktywnie na forum i odpowiadając na pytania więc apel o wysyłanie maili do osób popełniających błędy trafi do zainteresowanych osób ;) Na dobry początek wystarczy, że Ty, ja, bird, violino, efogt, quantum137 etc. zaczną tak robić, a inni "zarażą się " tą praktyką. :) Trochę optymizmu i wiary w sukces może zdziałać cuda :)))
- 12 lat temu
mceo - A kolejny portal społecznościowy chętnie bym stworzyła, ale niekoniecznie o takiej tematyce, jaka jest na etutor... jak masz jakiś ciekawy pomysł to możesz się nim podzielić ;))
Pozdrowienia z piekiełka ;)

- 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

https://www.etutor.pl/pytania-jezykowe/pytanie/142372-Dlaczego_gdy_poszczam_film_to_caly_czas_przerywa_.html#unread

No ale czasami to w sumie nie wiadomo, czy poprawiać, olać, śmiać się, czy płakać :)

Ja mam czasami tak, że jak coś jest z jakimś masakrycznym błędem, to patrze na to słowo i chwile musi upłynąć zanim dojdzie do mnie jakie to słowo :)
DAD
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Bardzo prosimy, żeby zwracać uwagę na to, że używanie w dyskusji argumentów ad personam jest sprzeczne z regulaminem serwisu i może skutkować edycją lub usunięciem komentarza. W skrajnych przypadkach możemy zdecydować się na blokadę możliwości wypowiadania się w ramach serwisu. Zapraszam do zapoznania się z odpowiednią treścią regulaminową: https://www.etutor.pl/regulamin/#moderowanietresci
Wspominamy o tym, ponieważ dyskusja w bieżącym wątku wiele razy otarła się o granice dobrego smaku. Bardzo prosimy wszystkich użytkowników o rozsądne komentowanie treści i o wypowiadanie się w temacie pytania zadanego na początku wątku.
Pozdrawiamy serdecznie i mamy nadzieję, że nasze forum nie będzie więcej źródłem tylu negatywnych emocji.

EDIT:

Bardzo dziękujemy bird i efogt za wykazanie się dojrzałą postawą i pokojowe zakończenie dyskusji.
Pozdrawiamy serdecznie.
japonskiwachlarz
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu
bird - - 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
Hermenegilda -

- 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
bird - - 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
bird - - 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
bird - - 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
Hermenegilda - - 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
DAD - Jak dla mnie to w tym przypadku nie jest to pytanie retoryczne, ale podtrzymujące nie potrzebą jednak wymianę wzajemnych oskarżeń. Nie chcę być stroną w konflikcie. Wolę ten czas poświęcić na naukę :) - 12 lat temu
madzia83 - Hejka nauka idzie fajnie ,aby nie zapeszac.Super ,że widac ilośc dni ile nam zostało do końca kursu.Bo to mobilizuje,aby jak najwięcej przerobic materiału.No i świadomośc ,że wydało się pieniążki i że jak tu nie zajrzysz to je zmarnujesz to dla jednych tez jest dobra mobilizacja.No nie ? Ale efekty są i to jest super ; D - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki