ZALOGUJ SIĘ

Wypracowania pisane na kursie i zakładka "sprawdzanie tekstów"

3 lata temuostatnia aktywność: 3 lata temu
Co się dzieje z wypracowaniami pisanymi na kursie? Ktoś je sprawdza, czy tylko one są tak o dla mnie?
Jeśli ktoś je sprawdza, to jak mogę zobaczyć ich ocenę?

Gdy wchodzę w prawym górnym rogu w te 3 poziome kreski i wybieram "Sprawdzanie tekstów" to dostaje taki komunikat "Odblokuj dostęp
Opłać abonament na kurs angielskiego, aby skorzystać z modułu sprawdzania pisowni."

Mam opłacony abonament na kurs niemieckiego. To jakiś błąd?
M
maciek496

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Wypracowania, które Użytkownik ma do wykonania podczas lekcji, system sprawdza automatycznie. Jeśli praca ma status prywatny, to tekst jest dostępny tylko dla Pana.

Gdy tekst ma status publiczny, to dodatkowo będzie on widoczny dla innych Użytkowników w tym miejscu - https://www.etutor.pl/forum/essays - i będą oni mogli dodać swój komentarz.

Natomiast zakładka "Sprawdzanie tekstów" jest aktywna tylko dla języka angielskiego, dlatego pojawia się komunikat o konieczności zakupu kursu w języku angielskim. Aktualnie nie mamy tej funkcji dostępnej przy języku niemieckim, ale tę sugestię będziemy rozpatrywać przy planowaniu zmian na platformie.
adrianna.wu
Pracownik eTutor
3 lata temuzmieniany: 3 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Trzeba zaznaczyć, iż sprawdzanie automatyczne nie jest dobrze dopracowanym narzędziem. Nie raz można bardzo się "wkurzyć" podpowiedziami, nie można jednak powiedzieć, iż ten algorytm sprawdzania pisowni w ogõle jest nieprzydatny.

Naprawdę szkoda iż od tak długiego czasu w ogóle nie ma prób wrowadzenia lepszego narzędzia sprawdzania.
abmmichal
adrianna.wu - System sprawdzania pisowni w eTutor wykrywa najpopularniejsze błędy, ale może zdarzyć się, że jego podpowiedzi nie będą w 100% celne, dlatego korekta jest jedynie sugestią, a nie wskazaniem prawidłowej odpowiedzi. Natomiast polecamy skorzystać z Becorrect (https://becorrect.com), bo jest to jeden z naszych produktów, który jest przeznaczony stricte do wykrywania błędów i będzie radził sobie ze sprawdzaniem dłuższych tekstów jeszcze lepiej. - 3 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Bardzo dziękuję za tę podpowiedź, oby była użyteczna w nauce.

Zostaliśmy przez Panią w imieniu zespołu Nauczycieli bardzo poważnie potraktowani. Doceniam.

Pani Aleksandra Bracka - wspaniały filolog, nauczyciel z sercem, kiedyś do mnie napisała, w ferworze dyskusji, " Panie Michale warto szukać odpowiedzi, tłumaczyć i 10 razy, gdy widzę, że moja praca jest dla kogoś przydatna ( niestety, w tym czasie było na forum, w pytaniach, dużo złego obracania językiem).

Jest olbrzymim sukcesem Nauczycieli naszej szkoły, iż najgorsze formy używania języka prawie zostały wyeliminowane.

Jak to dobrze, iż Pani A.Widelska nadal trzyma ten wysoki poziom wysiłku wsparcia nauki studentów. Z serca dziękuję.


Czy ktoś już zaglądał do proponowanego linku??

Piotrze? Wojtku? Pani Barbaro?
abmmichal
3 lata temuzmieniany: 3 lata temu
piotr.grela - Ja zaglądałem do tego linku. Pomysł interesujący, wysłałem mojej rodzinie i znajomym do przetestowania. Chociaż przyzwyczaiłem się do etutorowego: "correspondence assistant", który wyłapuje moje co najważniejsze błędy.
Nie jestem purystą językowym dla mnie ten poziom poprawności może być.
Im więcej będę czytał, oglądał filmów po angielsku, tym więcej będę miał tego zmysłu i wyczucia językowego.
- 3 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki