ZALOGUJ SIĘ

Co oznacza "+10 punktów za każdy otrzymany głos na plus na udzieloną odpowiedź"

zmodyfikowany: 12 lat temu
tzn. jak należy rozumieć zasadę przyznawania punktów:
"•+10 punktów za każdy otrzymany głos na plus na udzieloną odpowiedź"
a jak
"•+20 punktów za każdą zaakceptowaną odpowiedź"
Tzn. gdy ja udzielam odpowiedzi na czyjeś pytanie, to ile otrzymam punktów, gdy jest ta odpowiedź poprawna?
drumstick

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1


Tzn. gdy ja udzielam odpowiedzi na czyjeś pytanie, to ile otrzymam punktów, gdy jest ta odpowiedź poprawna?


Poprawność odpowiedzi niestety nie decyduje o punktach tylko inni użytkownicy.
Oczywiście szansa otrzymania plusa, bądź akceptacji drastycznie wzrasta gdy odpowiedź jest poprawna ale nie oznacza to wcale, że takowe plusy otrzyma.

Inne przypadki są niestety mniej ciekawe.
Ktoś udziela odpowiedzi błędnej ale osoba ślepo wierząca w jej poprawność może takiemu komuś dać +30 punktów (akceptacja i plus)(bedzie oznaczone na zielono i +1).
Jest to o tyle niebezpieczne, że sporo plusów przy takiej odpowiedzi czyni ją 'zaakceptowaną' mimo że jest błędna.
Takie sytuacje miały już miejsce i czasami kończyły się w dosyć nieprzyjemny sposób...

PS. Spójrz na ta odpowiedź...
https://www.etutor.pl/pytania-jezykowe/pytanie/113553-Co_mam_zrobic_po_przeczytaniu_tego_tekstu_.html/0#unread

Użytkownik sławek4 udzielił błędnej odpowiedzi na pytanie ale już ma +1(10 punktów) za odpowiedź bo ktoś myśli, że jest ok...
W ćwiczeniu Speaking podaje, że:

Przetłumaczyć, zrozumieć i iść do dalszej części lekcji.

Natomiast dobra odpowiedź udzielona przez użytkownika DAD na chwile obecną jest na równi z błędną (+1)(10 punktów)

- Nagraj nagranie
- Dołącz
- Przyciśnij - zapisz i idź dalej.


Pozdro!
quantum137
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu
drumstick - Nadal nie jest to dla mnie jasne.
Udzielam odpowiedzi na czyjeś pytanie, to otrzymam 10 punktów czy 20 (czy 30) i w jakiej sytuacji?
- 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
quantum137 - Zaakceptowanie przez kogoś Twojej odpowiedzi da Ci 20 punktów (odpowiedź będzie na zielonym tle), każde +1 do odpowiedzi daje Ci 10 punktów. - 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
drumstick - Dzięki. Nie mogłem zrozumieć Ciebie wczoraj. Dopiero dzisiaj zobaczyłem przypadkowo znaczek "akceptacji". Gdzie jest napisane na temat, co to jest "akceptacja"? - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki