ZALOGUJ SIĘ

W jakiej sytuacji nick użytkownika zmienia się na "Gość"?

5 lat temuostatnia aktywność: 5 lat temu
1. Zauważyłem, że niedawno często aktywny użytkownik "newyorkcity", którego obszerne, dopracowane objaśnienia chętnie czytałem, został na tym Forum przemianowany na "Gość". Kiedy się tak dzieje?

2. Mam też wrażenie, że wyraźnie zmalała ilość potencjalnie podobnych wątków proponowanych automatycznie na samym dole w części "Podobne wątki". Czy faktycznie algorytm doboru został zmieniony?
parseq

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Newyorkcity ma duza wiedze i jego watki zawsze byly bardzo ciekawe i obszerne, zwlaszcza na temat gramatyki z ktorej ja nie jestem dobry. A moze ten uzytkownik usunal swoj profil, zrezygnowal...
Newyorkcity wroc do nas!
piotr.grela
5 lat temuzmieniany: 5 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Hej, rzeczywiście moje konto zmieniło się na Gość, bo je usunąłem. Teraz albo ktoś ma ten sam nick, albo coś zostało w systemie i nie mogłem utworzyć z tym samym. W sumie zrobiłem to niepotrzebnie, trochę w przypływie emocji, ale pomyślałem, że pewnie i tak nie będę z portalu korzystał, a kończył mi się też darmowy abonament, którego nie chciałem już przedłużać. W końcu jeśli to jest płatne, to trzeba jak najwięcej wykorzystywać. Lekcji angielskiego nie robiłem, bo za dużo się z nich nie uczę. Niby fajnie, że gramatyka jest w jednym miejscu, ale aż tak bardzo tego nie potrzebuję. Zadanka są dla mnie z kolei za proste i zbyt krótkie. Na C1/C2 rozwija już właściwie tylko pisanie i mówienie po eng, a tego na tym portalu nie ma. Na forum lubiłem pisać, ale też doszedłem do wniosku, że na pytania odpowiadają pracownicy etutora, którzy mają za to kasę, to po co mam się starać i robić to za nich. Konto założyłem ponownie, ponieważ chciałbym pouczyć się trochę niemca i włączyłem na razie darmowy trial. Może przez etutora będzie łatwiej zacząć. Jakby mi się spodobało, to wykupię dostęp, a wtedy pewnie czasem coś też napiszę. Jeśli nie od razu, to może za jakiś czas. Miło, że ktoś docenia te wszystkie posty. Wy też jesteście bardzo aktywni i wasze wpisy są ciekawe.
Odnośnie algorytmu, to nie jestem pewien, pewnie szuka po jakichś tagach, ale pod niektórymi wyskakuje po kilka podobnych tematów, a pod wieloma nie ma nic. Nie żeby to jakoś mocno przeszkadzało, ale te podobne tematy się przydają, czasem zdarzy się nawet to samo pytanie.
N
NY-NY
5 lat temuzmieniany: 5 lat temu
darkobo - Jeśli usunąłeś konto, to nic dziwnego, że nie mogłeś zarejestrować się pod tym samym nickiem - na wszystkich portalach to tak właśnie działa. Chyba między innymi po to, by się pod kogoś nie podszywać. Ale fajnie, że jesteś znów. Powodzenia z niemieckim ! :D - 5 lat temu
parseq - Słyszałem, że niemiecki na etutor jest mniej dopracowany niż angielski. Jednak algorytm powtórek jest bardzo efektywnym wsparciem nauki słownictwa. Dlatego warto. Jak będzie promocja -40%, to już przy rocznym abo wychodzi naprawdę tanio.
Niemiecki jest moim drugim językiem (C2+), czasem piszę po niemeckiej stronie odpowiedzi na forum, ale mało tam pytają.
Przypuszczam, że dostęp do forum działa również po wygaśnięciu abonamentu. Szkoda więc, że skasowałeś poprzednie konto.

Możesz zwrócić się do serwisu, aby Ci ręcznie odblokowali dostęp do poprzedniego nicka.
- 5 lat temu zmieniany: 5 lat temu
NY-NY - @darkobo Dzięki, aa możliwe, że tak to działa. Myślałem, że jak konto leci ze strony, to nick znika też, ale widocznie jest trochę inaczej. Wszystko jedno ;p

@parseq Dzięki za radę, może rzeczywiście napiszę do supportu, a jak się nie da, to też nie będzie problemu. Jeśli bez abonamentu zostaje dostęp do forum, o czym nie pomyślałem, to rzeczywiście niepotrzebny ruch, ale trudno, nie będę rozpaczał. Co do niemieckiego to z opisu na stronce wiem, że jest mniej rozwinięty, cena pewnie nie bez powodu mniejsza, ale od jutra przetestuję kilka lekcji i będę wiedział, czy na początek wystarczą.
- 5 lat temu zmieniany: 5 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.