ZALOGUJ SIĘ

etutor a diki - różnice w kursie

zmodyfikowany: 5 lat temuostatnia aktywność: 5 lat temu
hej, czy istnieje jakaś różnica pomiędzy kursem diki a etutor ?? Przerabiam właśnie diki i zastanawiam się czy dobrze zrobiłem, czy może jednak po skończonym diki warto będzie również zainwestować w etutor ?:)

PS. pytam osób które może korzystają z obydwóch, albo mają jakieś konkretne informację. Znalazłem w internecie, że na etutor jest więcej gramatyki (ale jakiej i ile w tym prawdy ? )
J
JackDaniels17
parseq - Korzystam z kursu eTutor od ponad 9 miesięcy i o kursie "Diki Angielski" musiałem teraz doczytać.
Kurs eTutor to ca. 800 około 15. minutowych lekcji. Kurs "Diki Angielski" to 400 lekcji ok.10. minutowych.
Kurs eTutor kosztuje za np. 12 mcy 239zł (typowy rabat to 30-40%). Kurs Diki kosztuje 179zł (z Grouponem 59zł).
Chyba ciężko będzie znaleźć tu kogoś, kto używa obu kursów jednocześnie.
Kurs eTutor wychodzi poniżej 14zł miesięcznie i jestem pewien, że otrzymuje się solidne i rewelacyjne narzędzie za (o dziwo!) znikomą opłatę. Kilka miesięcy temu, widząc jak działa u mnie (w wieku 50+) eTutor, wykupiłem na Black Friday przedłużenie o kolejnec 12 mcy za pół ceny.
- 5 lat temu
parseq - O różnicach między kursami:
https://www.etutor.pl/forum/thread/589608-Czym_rozni_sie_kurs_eTutor_Angielski_od_kursu_Diki_Angielski.html

Właśnie przerobiłem 5 lekcji kursu "Diki Angielski" na poziomie B1.
Są one faktycznie krótsze od tych z kursu eTutor i (może niestety) prawie wolne od gramatyki.
Materiał (B1/23/5) zawierał:
* 7 zwrotów idiomatycznych + zdania przykładowe
* możliwość dodania słówek/zwrotów do Powtórek
* 5 zdań do uzupełnienia słowem kluczowym (gotowy wybór 1 z 2)
* 5 zdań do tłumaczenia (gotowy wybór 1 z 2)
* 2 krótkie nagrania + po 3 pytania sprawdzające rozumienie
Pozostałe lekcje były nieco skromniejsze.
- 5 lat temu zmieniany: 5 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Nie korzystam i nie wiem jakie są różnice, ale z tego co pamiętam to etutora możesz wypróbować przez 3 dni. Wtedy możesz porównać.
B
Bogusia1231
JackDaniels17 - No niestety, nie ma opcji 3 dni bezpłatnie ( chyba, że coś przeoczyłem ). Można jedynie w ciągu 14 dni zwrócić, ale wolałbym się w to nie bawić.

Zauważyłem, że jest zakładka gramatyka i z tego co rozumiem jest ona dostępna tylko dla użykowników etutor. Jest coś takiego dla kursu diki ?
- 5 lat temu
parseq - Zanim kupiłem dostęp do eTutor, to przez trzy dni od wykonania pierwszej powtórki mogłem przerabiać dowolne lekcje z dowolnego poziomu kursu. Było to w lipcu 2018. Tak to zapamiętałem. Aby przez 3 dni testować musiałem założyć konto użytkownika (podając m.in. adres mailowy). Wg. mnie najlepiej kupić roczny eTutor-abonament w czasie okresowych promocji (-40%). - 5 lat temu
parseq - @JackDaniels17: to jest jeszcze jakiś kurs na diki.pl ? Myślałem, że diki to darmowy słownik a (płatny) kurs jest na etutor.pl . - 5 lat temu
JackDaniels17 - Jak wejdziesz w menu -> lekcje i rozwiniesz to masz dwa razy wszystkie poziomy, raz etutor raz diki. Jak wykupiłem diki niestety do etutor dostępu nie mam, co gorsze do tej gramatyki co pisałem ostatnio :( - 5 lat temu
parseq - Jak wszedłem w menu->lekcje i po lewej u góry rozwinąłem, to widzę: A1,A2,B1,B2,C1,C2,Travel English,Lekcje specjalne. To wszystko.
Jak chcę iść do samej Gramatyki, to klikam po prawej u góry w "hamburgera" (trzy poziome kreski), a potem mogę wejść m.in. w menu Gramatyka. U Ciebie tak nie jest?

Jak na diki.pl (gdzie pozostaję zalogowany danymi z etutor.pl) kliknę w "hamburgera", to w rozwiniętym menu nie ma nic o możliwości kupienia kursu diki !!
- 5 lat temu zmieniany: 5 lat temu
JackDaniels17 - https://imgur.com/a/ecMFTBU ( nie mam pojęcia jak się tutaj koduje link ). A jak wchodzę w gramatykę to pokazuję żebym kupił kurs ;p. ( mam wykupiony diki ) - 5 lat temu
parseq - Dzięki za zrzut ekranu (Twojej strony etutor.pl) z dostępnymi rodzajami lekcji.

Doczytałem. Kurs "Diki Angielski" to osobny produkt.
Dostęp na np. 12mcy: 179zł (przez Groupon 59zł).
Wygląda na to, że jest tam ilościowo połowa lekcji (400 zamiast 800) i są one krótsze niż na kursie eTutor (10 zamiast 15 minut).

O różnicach między kursami:
https://www.etutor.pl/forum/thread/589608-Czym_rozni_sie_kurs_eTutor_Angielski_od_kursu_Diki_Angielski.html

Jak mieć darmowy abonament na kurs angielski eTutor na próbny okres 3. dni: http://angielskionline.edu.pl/angielski-online-za-darmo/
Po okresie próbnym przez tydzień jest rabat -30% na roczny abonament.
- 5 lat temu zmieniany: 5 lat temu
JackDaniels17 - ooo, i wszystko jasne :). Dzięki wielkie za cierpliwość :p. - 5 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Z uwagi na to, że cytują Państwo tematy na forum sprzed kilku lat, chciałabym uzupełnić informacje na temat kursu eTutor angielski oraz Diki angielsk :)

Zasadnicze różnice pomiędzy kursami są następujące:
- Kurs eTutor angielski jest kompleksowym kursem języka angielskiego, który spokojnie można rozpocząć od podstaw, bez znajomości języka. Kurs zawiera dużą ilość gramatyki, można w nim znaleźć również wiele udogodnień w postaci gier językowych, trenera wymowy itp.
- Kurs Diki angielski został zbudowany w oparciu o nasz autorski słownik Diki, a zatem skupia się głównie na słownictwie. Dedykowany jest dla Użytkowników zapracowanych, posiadających opanowane podstawy języka, którym zależy na nauce słownictwa.

W przypadku chęci wypróbowania obu kursów bezpłatnie przez okres 3 dni, zachęcamy do kontaktu pod adresem e-mail: [...]@etutor.pl :) Pozdrawiamy!
aleksandra.rosiek
5 lat temuzmieniany: 5 lat temu
JackDaniels17 - Dla sprostowania, kurs diki również zawiera gry językowe :). Jak się wymienia zalety danego kursu, wypadałoby żeby ten drugi tej funkcji nie miał :).

Podsumowując, warto przerobić obydwa kursy ;d.
- 5 lat temu
parseq - @JackDaniels: będąc na stronie kursu "Diki Angielski" ( https://angielski.diki.pl ) nie spotkałem możliwości użycia tzw. gier językowych. Na stronie www.etutor.pl takich gier jest 10 plus dostęp do podcastów.
Moja skromna tzn. bardzo wycinkowa konfrontacja z pięcioma lekcjami poziomu B1 na "Diki Angielski" pokazala mi, ze jest tam w znacznej mierze inne słownictwo i idiomy niż te, które poznałem dotąd na kursie eTutor. (Moje zaawansowanie na eTutor: A1 i A2 po 100%, B1 = 66%.) Przerobienie obu kursów może faktycznie mieć sens, jeśli tylko czas pozwoli... :-)
- 5 lat temu
JackDaniels17 - Ja przerabiając kurs diki, korzystam ze strony etutor :). Gramatyka jest zablokowana ale w gry językowe jak najbardziej można grać. Jeszcze dopytam bo zakładam jesteś bardziej obeznana. Czy na kursie etutor powtórki gramatyki i słownictwa wyglądają tak samo ? - 5 lat temu
parseq - Niestety powtórek z gramatyki w formie osobnych, dodatkowych ćwiczeń nie ma. W zakładce "Gramatyka" jest alfabetyczny spis 33-ch zagadnień gramatycznych (nieliczne z nich zawierają podpunkty.) Każdy z tych tematów oferuje listę linków do lekcji kursu eTutor (od A1 do C2) zajmujących się danym materiałem oraz listę linków do ćwiczeń zastosowanych w lekcjach i nadających się do odświeżenia danego materiału. - 5 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki