ZALOGUJ SIĘ

Co się stanie gdy ktoś zapełni swoje 500 list po 500 słówek?

5 lat temuostatnia aktywność: 5 lat temu
Na platformie wyjaśnione, że każdy może stworzyć maksymalnie 500 list po 500 elementów każda = 25000 elementów. Co w przypadku, gdy komuś uda się dodać tyle słów/zwrotów? Koniec nauki? ;-D Słabą chyba opcją jest szukanie potem jakich elementów się pozbyć by zrobić miejsce na inne....
rmoszumanski
tlstar - Ale to dotyczy wyłącznie WŁASNYCH (!!) list, a nie elementów dodawanych do "normalnych" powtórek w trakcie nauki. Tak więc bez obaw :-) Wg. mnie nie ma absolutnie żadnych szans na osobne dodawanie aż tylu elementów. Zresztą stworzenie takiej bazy słówek nie ma już raczej nic wspólnego z nauką (ciężko je bowiem regularnie powtarzać, a temu przecież te listy służą), a raczej ze zbudowaniem jakiegoś specyficznego słownika. - 5 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Nie wiem czy ktorys z uzytkownikow portalu Etutor, kto ma 250.000, moze jest 1-2 osoby ale to sa rekordzisci, klikacze a nie chyba osoby faktycznie uczace sie ale moge sie mylic.

Ranking uzytkownikow wedlug slowek dodanych do powtorek nie uwzglednia faktu, ze niektorzy w tym tez i ja, pare razy wyzerowali swoje listy i zaczynali wszystko od nowa.

Wedlug rankingu mam tych elementow ponad 220.000 ale faktycznie w procesie nauki ponad 90.000 slow, zwrotow i zdan plus 30.000 na plusie.

Moim zdaniem idealna byla by baza 70.000 slow i zwrotow tak aby statystycznie przy 200 powtorkach dziennie, kazdy element - raz w roku powtorzyc.

Problem zawsze mialem i mam z doborem, ktore slowka i zwroty wyrzucic z nauki a ktore dodac. Czy latwe slowka i zwroty, ktore znam pousuwac. Ale robie sie stary i te latwe elementy tez moge zapomniec :-)
piotr.grela
5 lat temuzmieniany: 5 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ale to dotyczy wyłącznie WŁASNYCH (!!) list, a nie elementów dodawanych do "normalnych" powtórek w trakcie nauki. Tak więc bez obaw :-) Wg. mnie nie ma absolutnie żadnych szans na osobne dodanie aż tylu elementów. Zresztą stworzenie takiej bazy słówek nie ma już raczej nic wspólnego z nauką (ciężko je bowiem regularnie powtarzać, a temu przecież te listy służą), a raczej ze zbudowaniem jakiegoś specyficznego słownika.
T
tlstar
5 lat temuzmieniany: 5 lat temu
piotr.grela - tlstar - "wlasnych" - to jest praktycznie nie mozliwe... - 5 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki