ZALOGUJ SIĘ

Czy w serwisie sa jakieś ćwiczenia gramatyki poza lekcjami?? Aby można było się upewnić czy się pamięta np tydzien po wykonaniu lekcji?/

6 lat temuostatnia aktywność: 6 lat temu
Czy w serwisie sa jakieś ćwiczenia gramatyki poza lekcjami?? Aby można było się upewnić czy się pamięta np tydzien po wykonaniu lekcji?/
K
kasianastula

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Do kazdej lekcji sa dolaczone zdania dotyczace gramatyki i slownictwa, po dodaniu ich do powtorek, te elementy pojawiaja sie zawsze. Warto co jakis czas wracac do przerabianych lekcji. Ja "przerobilem" caly kurs A1-C2 ale wrocilem do poziomu B1, gdzie bardzo szczegolowo wglebiam sie w ich tresc, szukam dodatkowych informacji i cwiczen na Youtubie i w internecie.
piotr.grela
6 lat temuzmieniany: 6 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Wprawdzie lekcje zawierają zagadnienia gramatyczne ale brakuje jakiegoś spisu wg którego można odnaleźć konkretne tematy przerabiane w przeszłości. W powtórkach mamy tylko pojedyncze zdania i samo ich powtarzanie może nie być wystarczające. Osobiście mam problem ze zwrotami typu "go to/on/(i coś tu 3cie było) doctor/Holiday. Była o tym lekcja ale nie wiem gdzie i nie ma metody na jej odszukanie i powtórkę.

@kasianastula:
Jeśli zaś chodzi o same powtórki to oprócz codziennego systemu powtórek eTutora możesz na pytanie "czy pamiętam po tygodniu" zrobić sobie test z przerabianych tematów (3 lekcje) dopiero po tygodniu lub też sam test można powtórzyć.
N
netis7
tlstar - Ależ jest taki spis. Wchodzisz w główne menu (hamburger) - Gramatyka - i dalej po konkretnych elementach gramatycznych możesz "zlinkować się" do konkretnej lekcji. - 6 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Oprocz nauki tysiecy slowek, kolokacji a nawet calych zdan, warto poswiecic czas na "Applied English" - czyli na jezyk angielski stosowany w praktyce, podczas czytania ksiazek, ogladania YouTuba, pisania komentarzy po angielsku do vlogow, rozmawiania po angielsku poprzez np. Skypa...
piotr.grela

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.