ZALOGUJ SIĘ

Co się stało z Sarą (głosem)? Czy wróci?

6 lat temuostatnia aktywność: 6 lat temu
Witajcie,
chciałem podzielić się pewną refleksją.
Otóż, Ogarnął mnie smutek, kiedy spostrzegłem, że w dialogach (poziom B1) głos Sary został zastąpiony innym kobiecym głosem.
Muszę przyznać z przyjemnością śledziłem perypetie trójki przyjaciół Sary, Adama i Leona. Po cichu czekałem na moment,gdy Sara i Leon staną się parą. Ich losy kojarzą mi się z serialem Przyjaciele, który bardzo lubię.
Głos Sary był niezywkle ciepły i uroczy, można było z niego odczytać osobowość Sary.
Nadawało to dużego realizmu dialogom i pomagało wciągnąć się w historię trójki przyjaciół oraz w niej uczestniczyć z pozycji obserwatora.
Brak głosu Sary zupełnie zmienia tę perspektywę. Wielka szkoda. Czy jest szansa, że Sara wróci?
Pozdrawiam
Łukasz
P.S.Zastanawiam się czy ktoś podobnie odbiera tę zmianę.
L
lukasz2014
jerzy_pozoga - Hi lukasz2014- Głos Sary, znakomity, wyraźny, jasny i ciepły. Głos z temperamentem jej osobowości podoba mi się również. Popieram wniosek. Łukaszu, podaj linka gdzie nastąpiła zmiana. Pozdrawiam. - 6 lat temu
lukasz2014 - Jeżeli chodzi o Sarę na poziomie B1, to zupełnie słuch o niej zaginął, chociaż wcześniej występowała w kilku lekcjach. - 6 lat temu zmieniany: 6 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Też zauważyłam zmianę, B1- żywienie.
Chyba nie należy sie przyzwyczajać do głosu. Nowy głos nowe wyzania.
Wydaje mi się że znam ten głos z czytanek , dla mnie to Ewa Wodzicka-Dondziłło
E
elapawelec
lukasz2014 - Jest w tym sporo racji :) Pozdrawiam - 6 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dzień dobry,

bardzo cieszymy się, że wciągnął się Pan w historię Leona, Adam i Sary. Jednocześnie bardzo żałujemy, ale niestety, lektorka wcielająca się w rolę Sary na początkowych poziomach z powodu innych zobowiązań nie była w stanie kontynuować z nami współpracy i stąd zmiana. Mimo wszystko mamy nadzieję, że przekona się Pan do głosu Sary również na wyższych poziomach nauki.
o.bracka
lukasz2014 - Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam. - 6 lat temu zmieniany: 6 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.