ZALOGUJ SIĘ

Do czego służą zielone plusiki, które po kliknięciu stają się czerwonymi minusami

6 lat temuostatnia aktywność: 8 miesięcy temu
K
kgornicka1

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Te plusiki służą do dodawania elementów do Powtórek. :-) Zmieniają się w minusy, w które klikamy, gdy chcemy taki element z naszych Powtórek usunąć.

Pozdrawiam
wojtek.j
Pracownik eTutor
6 lat temuzmieniany: 6 lat temu
Leadership22 - Zdaje się, że dane słowo po kliknięciu czerwonego minusika nie usuwa danego słowa z powtórek raz na zawsze a jedynie na pewien czas (czyli z danego cyklu powtórek). - 8 miesięcy temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

To ja dopytam, nie chcę zakładać kolejnego tego samego tematu. Czy zdania, które dodajemy z zielonym plusikiem np j. hiszp to są wszystkie istniejące zdania/słówka z wszystkich dostępnych poziomów A2-B2 czy tylko przerobionych poziomów?
Ismeria
Majon115 - Zielony plusik dodaje zdanie do powtórek i będzie ono powtarzane do czasu nauki. U mnie są nieraz powtórki z kilku poziomów. - 8 miesięcy temu
darkobo - Elementy dodane do systemu powtórek pozostają w nim na zawsze, niezależnie od tego, z jakiego poziomu pochodzą. Tak długo, aż ich nie usuniesz. Co więcej, nawet jak masz przerwę w opłacaniu kursu, po ponownym jego wykupieniu wciąż tam będą. - 8 miesięcy temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

gdy obok zdania/słowa jest plusik to znaczy
że dany zwrot nie jest w powtórkach jednak gdy jest to minusik to znaczy że ten zwrot nie jest w powtórkach
Supergrupa
darkobo - @Supergrupa - przeczytaj jeszcze raz to, co napisałeś:
"gdy obok zdania/słowa jest plusik to znaczy
że dany zwrot nie jest w powtórkach jednak gdy jest to minusik to znaczy że ten zwrot nie jest w powtórkach"
- 8 miesięcy temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.