ZALOGUJ SIĘ

Powtórki - coś się zmieniło?

6 lat temuostatnia aktywność: 6 lat temu
Dlaczego przy powtarzaniu grupy 10 powtórek ( moje ustawienie) - mimo poprawnych odpowiedzi w miejsce poprzednich błędnych nie zmniejsza się w dół ilość powtórek na pomarańczowym pasku powyżej ?
Co więcej, nawet jak odpowiem poprawnie, to po pięciu powtórzonych słówkach, znowu widzę to na które odpowiedziałam poprawnie.
Mam wrażeni jakbym stała w miejscu. Nigdy tak nie było. Jest tak do paru dni.
Czy etutor coś pozmieniał w ocenianiu poprawności powtórek, jakiś nowy system uznawania odpowiedzi?
Zazwyczaj po 10 błędnych lub prawidłowych odpowiedziach - pokazywały się zapytania dotyczące błędnych tak długo, aż zaznaczyłam 3 lub 4, a teraz mam wrażenie, że 10 słówek powtarzam kilka razy bez względu na poprawność odpowiedzi i nowe dochodzą bardzo powoli.
spirulinka

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1

@spirulinka dziękujemy za zgłoszenie. Sprawdziliśmy działanie modułu powtórek i u nas działa on poprawnie. Nie zaobserwowaliśmy niestety wspomnianej nieprawidłowości.

Prosimy o informację, czy problem pojawia się przy użyciu tabletu lub komputera, czy też zaobserwowała Pani utrudnienia na obu urządzeniach? Z góry dziękujemy za odpowiedź.
aleksandra.rosiek
spirulinka - Ten problem pojawia się na obu urządzeniach - 6 lat temu
aleksandra.rosiek - Dziękujemy za informację. Przyjrzymy się tej sprawie. - 6 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki