ZALOGUJ SIĘ

Dlaczego niewykonane powtórki w statystykach oznaczane są jako wykonane?

12 lat temu
Cóż, to irytujące, biorąc pod uwagę, że ważna jest dla mnie samokontrola, poza tym nie przechodzą z dnia na dzień, znikają. Wczoraj zostawiłam sobie 160, dziś zostało zaledwie 120, a powinno jeszcze dojść.
maylet

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1

Mechanizm jest następujący:
Gdy odpowiadasz błędnie, dane wyrażenie jest planowane do powtórki w najbliższym terminie (najczęściej następny dzień),
jednocześnie nie jest zmniejszana ilość powtórek dzisiejszych (do czasu aż w końcu udzielisz w którymś cyklu prawidłowej odpowiedzi).
Jeśli na takim etapie zastanie Cię północ, to na następny dzień (lub w najbliższych dniach) miałbyś zdublowane powtórki i dlatego powtórki wynikające z udzielenia błędnych odpowiedzi są usuwane.

Taka sytuacja nigdy nie wystąpi (zmniejszenie liczby powtórek po północy) gdy nie masz żadnych błędnych odpowiedzi, lub w ogóle nie wykonałeś dzisiejszych powtórek.

Tyle wynika z moich obserwacji w tym temacie.
R
radmar2
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu
wojcikiewicz.j - to teraz wszystko jasne. a właśnie zastanawiałam się, czemu czasem te powtórki przechodzą na następny dzień, a czasem nie. już myślałam, że to błąd systemu, a tu popatrz(= dzięki(= - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.