ZALOGUJ SIĘ

Zmiana graficzna w powtórkach. Dobra zmiana :)

7 lat temuostatnia aktywność: 7 lat temu
Bardzo podoba mi się obecne rozwiązanie graficzne w powtórkach. Ogólnie nie przepadam za wprowadzanymi "ulepszeniami". Nawet jeśli coś nie jest idealne, to człowiek się przyzwyczaja do stosowania i jak ma chwilę na naukę, to łatwiej na moment wejść z znane, choć może nie idealne środowisko. Ale ta zmiana natychmiast przyspieszyła pracę i jest autentycznym ułatwieniem. (Czego nie można powiedzieć o zmianie sposobu wyświetlania słownika w trybie powtórek. Macie państwo do czynienia z dorosłymi i poważnymi ludźmi, którzy z własnej woli i za własne pieniądze podejmują wyzwanie i doprawdy, nie potrzebują żadnych form "dyscyplinowania".)
B
Bozena13

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 5

Dziękujemy za pozytywną opinię, wszelkie zmiany w Serwisie są robione z intencją pomocy naszym Użytkownikom w jeszcze efektywniejszej nauce. Dlatego też w ostatnich tygodniach opracowaliśmy algorytm dla modułu Powtórek, który w błędnych zdaniach zaznacza miejsce, gdzie został popełniony błąd a nie całe zdanie jak dotychczas. Mamy nadzieję, że ta zmiana przypadnie naszym Użytkownikom do gustu. Pozdrawiamy.
dawidturek

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Nie wiem czy pozostali użytkownicy się ze mną zgodzą? Ale czy "cienka" zielona czcionka (przy prawidłowych odpowiedziach) nie zlewa się z zielonym tłem? Nie dało by się jej pogrubić tak jak do tej pory było?
J
Jamz

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dziękujemy za sugestię, przekażemy ją naszym grafikom do przemyślenia. Pozdrawiam.
dawidturek

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Moim zdaniem ta zmiana jest faktycznie udana i nic mi się nie zlewa:)
rupcio
Jamz - Jednak ta cienka czcionka mi jakoś nie pasuje, wszędzie w powtórkach jest gruba czcionka a tutaj nagle cienka. Niech będzie ujednolicenie. - 7 lat temu
futbolowa - @Jamz, mam podobnie, ale ja cierpię na nerwicę natręctw i po prostu okropnie mnie to rozprasza ;) - 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Zwykle nie wpisuję swoich odpowiedzi a jedynie mówię je sobie na głos - stąd dopiero teraz zobaczyłam tę zmianę. W kwestii kolorów się nie wypowiadam bo poprzednie były dla mnie ok i nowe też się podobają :-)

Natomiast wielkie podziękowania dla eTutora za wprowadzenia wyróżniania tylko błędnych słów w zdaniach! To jest super! Od dawna mi tego brakowało bo wcześniej w razie pomyłki trzeba było szukać (i stąd nie chciało mi się zwykle wpisywać odpowiedzi...) co jest źle a teraz od razu widać :-) Zmiana na wielki plus!
B
Barbara.m

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki