Rok 2017 w eTutorze - podsumowanie

zmodyfikowany: 3 lata temuostatnia aktywność: 2 lata temu
Drodzy Użytkownicy,

dziękujemy za kolejny rok wspólnej nauki. Społeczność eTutora przekroczyła w tym roku ponad pół miliona Użytkowników i wciąż rośnie. Cieszymy się, że jesteście z nami! Mamy nadzieję, że nauka z nami sprawia Wam przyjemność i 2017 jest rokiem, w którym osiągnęliście zaplanowane postępy. Dla nas był to bardzo intensywny okres, obfitujący w wiele nowości. Poniżej prezentujemy podsumowanie najważniejszych wydarzeń tego roku.

- Stworzyliśmy aplikację mobilną słownika Diki niemiecki. W styczniu młodszy brat naszego słownika angielskiego został bardzo pozytywnie przez Was przyjęty i zyskał już ocenę 4,8. Jeśli jeszcze zainstalowaliście aplikacji Diki niemiecki, tutaj znajdziecie ją na Androida:
https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.diki.de&hl=en

- Uruchomiliśmy grywalizację. Od stycznia na platformie zdobywacie monety i mierzycie się z licznikiem dni nauki z rzędu. Z naszych danych oraz z Waszych wiadomości wynika, że był to bardzo dobry pomysł. Wskaźniki nauki i aktywności poszybowały w górę - tak trzymać!

- Odświeżyliśmy wizualnie gry językowe: wisielca i krzyżówki. Widzimy, że zmiany przypadły Wam do gustu i od lutego wisielec jest rozgrywany 2 razy częściej.

- Udostępniliśmy nową wersję trenera wymowy. Od kwietnia możecie ćwiczyć wymowę pełnych zdań:
https://www.etutor.pl/game/pronunciation-trainer

- Wiele miejsc w serwisie zoptymalizowaliśmy pod kątem urządzeń mobilnych. Po naukę na urządzeniach mobilnych sięgacie znacznie chętniej niż w poprzednich latach, dlatego nie tylko w serwisie, ale również w aplikacji mobilnej wprowadziliśmy liczne ulepszenia. Dzięki temu możecie jeszcze wygodniej uczyć się na telefonach i tabletach z systemem Android oraz iOS.

- Przebudowaliśmy poziomy A1, A2 oraz B1 w kursie eTutor angielski. Od kwietnia intensywnie pracowaliśmy nad aktualizacjami - dotychczasowe materiały zostały przeorganizowane i uporządkowane, dzięki czemu mogliśmy dodać kilkadziesiąt nowych lekcji i zakresów tematycznych. W sierpniu udostępniliśmy poziom A2, grudzień otworzyliśmy odświeżeniem poziomu B1, a na tym nie koniec.

- Utworzyliśmy długo oczekiwany poziom C1 w kursie eTutor niemiecki. Od czerwca fani języka niemieckiego mogą uczyć się 30 nowych tematów.

- Dodaliśmy nową formę nauki w kursie - komiks. Próbne kreacje pojawiły się w lipcu. Obecnie przygody bohaterów serii "Przerwa na kawę" obejmują już 25 odcinków na poziomie A2 w kursie eTutor angielski. Zebrane w jednym miejscu możecie znaleźć tutaj:
https://www.etutor.pl/lessons/by-type?learningLevel=A2&newLessonPageType=COMIC_BOOK

- Wrzesień przyniósł zmianę, którą planowaliśmy od dawna - nową wizytówkę platformy w postaci odświeżonej strony głównej naszego serwisu.


W 2018 roku nie planujemy zwalniać tempa i wciąż będziemy realizować strategię rozwoju platformy: zajmiemy się poziomami B2-C2 w eTutorze angielskim, dodamy następne komiksy i wprowadzimy wiele nowości, które na ten moment pozostaną tajemnicą ;). Jesteśmy przekonani, że zmiany przypadną Wam do gustu i w Nowym Roku nauka z eTutorem przyniesie Wam jeszcze więcej satysfakcji.

Do siego roku!
marta.kopa
Pracownik eTutor
Kodoku - Witam serdecznie wiem iz etutor skupia sie bardziej na jezyku angielskim to czy bedzie jakas nadzieja na egzaminy certyfikacyjne z jezyka niemieckiego ?? - 3 lata temu
 

Odpowiedzi: 4

Przebudowane poziomy A1, A2, B1 bardzo mi sie przypadly do gustu i z niecierpliwoscia czekam na przebudowe poziomow B2, C1, C2
Ciesze sie ze, zmiany w Etutorze ida tylko na lepsze.
Dziekuje i najlepszego w Nowym Roku.
piotr.grela
abmmichal - popieram opinię piotra. zmiany są robione bardzo racjonalnie, z wyczuciem nauczycielskim i handlowym. niestety nie ma hiszpańskiego. nie pojmuję tej powsciągliwości. - 2 lata temu
Mam pytanie - czy kurs języka niemieckiego pójdzie również w ślady j. angielskiego w kontekście rozbudowy?
tsienkiewicz3
marta.kopa - Już nad tym pracujemy. Zaczynamy od poziomu A1, ale termin wdrożenia aktualizacji jest jeszcze nieznany. Będziemy informować Was na bieżąco. - 3 lata temu
rzeczywiście zdecydowana większość zmian jest sensownie wprowadzona.pomaga to w powtórkach, a bez powtórek nie warto zaczynać nauki.

Oczywiście Pani Marta ani mru mru o kursie hiszpańskim.
abmmichal
3 lata temuzmieniany: 3 lata temu
Należałoby poprawić tytuły aplikacji mobilnych. Z wszystkich aplikacji które mam tylko Wasze szpecą za długą nazwą pulpit. Większość dostawców pomimo że nazwy dla swoich aplikacji w sklepie ma długie to dla pobieranych już skrócone.
Np z „eTutor - angielski na komórkę” na „eTutor” oraz „Słownik angielskiego - Diki” na „Diki” (w ikonie wystarczy aby zostawić odpowiednią flagę).

Generalnie przydałoby się popracować nad aplikacją mobilną eTutor bo obecnie pozostawia wiele do życzenia.
Gość
piotrek0515 - Dziękujemy za opinię w tej sprawie. Przekazałem sprawę do dyskusji, jeśli zapadną w tej kwestii jakieś decyzje, będziemy o tym informować na bieżąco :) - 2 lata temu zmieniany: 2 lata temu

Podobne wątki

Pomoc i wsparcie