ZALOGUJ SIĘ

Zmiana rocznych cen kursów eTutor

zmodyfikowany: 3 lata temuostatnia aktywność: 3 lata temu
Drodzy,

Na naszym blogu pojawił się news o promocji Black Friday - do skorzystania z której gorąco zachęcamy - a w nim informacja o tym, że ceny rocznych kursów eTutor angielski i eTutor niemiecki wkrótce wzrosną. Na pewno niektórzy z Was już się z nim zapoznali i w Waszych głowach zrodziło się kilka pytań. Spieszymy więc ze szczegółami i wyjaśnieniem, dlaczego zdecydowaliśmy się na ten krok. Chcemy Was uspokoić i zapewnić, że ceny naszych kursów nie wystrzelą w kosmos i ich wzrost będzie naprawdę niewielki.


Co jest najważniejsze

Wzrosną wyłącznie ceny rocznych abonamentów na kursy eTutor angielski i eTutor niemiecki. Będzie to podwyżka o niespełna 3 zł w skali miesiąca. Do tej pory cena za roczny eT angielski lub eT niemiecki wynosiła 239 zł, teraz wzrośnie do 279 zł. Nowy cennik zacznie obowiązywać 2 grudnia.

Ceny pozostałych kursów na platformie pozostaną bez zmian. Będziemy także kontynuować naszą ofertę promocji i zniżek. Wybrane kursy będzie można kupić w określonym czasie po niższej cenie - tak, jak do tej pory. Zniżki lojalnościowe za staż i aktywność na platformie również nie ulegną zmianie.

Tak, jak wspominaliśmy na naszym blogu - to już ostatni dzwonek, aby kupić roczny kurs eTutor angielski i eTutor niemiecki w niższej cenie. Zachęcamy więc do skorzystania z aktualnej promocji Black Friday, podczas której kursy te możecie mieć za połowę ceny. Nie zwlekajcie - promocja trwa do 29 listopada (niedziela)!


Skąd taka decyzja

Od kilku lat utrzymujemy ceny naszych kursów praktycznie na tym samym poziomie. Przez ten czas platforma przeszła kilka małych i większych rewolucji: przebudowaliśmy dotychczasowe kursy i stworzyliśmy kilka zupełnie nowych, rozwinęliśmy kanały social media, które dostarczają świeżutkie i atrakcyjne treści każdego dnia, regularnie publikujemy wpisy na blogu, dodaliśmy nowe gry językowe, rozpoczęliśmy cykliczną dystrybucję tematycznych lekcji specjalnych, wprowadziliśmy osiągnięcia i ulepszyliśmy naszą platformę i aplikację. Oprócz tego, aby jeszcze bardziej poszerzyć i uatrakcyjnić naszą ofertę i treści do nauki - rozpoczęliśmy produkcję wideo. Nasz pierwszy filmik możecie już obejrzeć na naszym kanale w serwisie YouTube. Od tej pory będziemy tam regularnie zamieszczać nasze autorskie materiały wideo, które - mamy nadzieję - urozmaicą i ułatwią Wam naukę angielskiego.

Staramy się odpowiadać na Wasze potrzeby i dokładamy wszelkich starań, aby nauka z eTutorem była prosta i przyjemna - wtedy chce się do niej wracać. Zapewniamy, że szykujemy jeszcze wiele usprawnień i nowości.

Zapraszamy do śledzenia naszego bloga i social mediów - na Instagramie informujemy o wszystkim na bieżąco i codziennie udostępniamy porcję nowego słownictwa. Oglądajcie też nasze filmiki językowe na YouTubie.
Kasia_el
Pracownik eTutor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Podwyżka o niespełna 20 % .... rozumiem i akceptuję. Niestety wszystko ostatnio drożeje z wyjątkiem... naszych pensji... Ja jak wielu Polaków doświadczyłem ostatnio obniżki pensji...
N
netis7
karol.k - Dzięki za zrozumienie i mocno trzymamy kciuki, żeby Twoja sytuacja była tylko chwilowa. Z naszej strony chcemy w najbliższym czasie dostarczyć Wam więcej świetnych rzeczy - cały zespół ciężko nad tym pracuje :) - 3 lata temu zmieniany: 3 lata temu
roman1958 - Pracujta, pracujta
i pocałujta wójta
- 3 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dla mnie cena kursu ma drugorzędne znaczenie bardziej liczy się coś innego..
Powinniście Państwo wprowadzić miesięczne abonamenty.
piotr.grela
3 lata temuzmieniany: 3 lata temu
Gość - Piotr, a dlaczego tak uważasz?
Przecież to nauka na lata, a nie na miesiące?
Lepiej chyba wykupić rok nauki niż wykupywać co miesiąc?
- 3 lata temu
piotr.grela - Gosia, młodzi ludzie niezawsze mają w dyspozycji 90 złotych aby wykupić abonament na 3 miesiące. - 3 lata temu zmieniany: 3 lata temu
Gość - Może masz rację. - 3 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki