ZALOGUJ SIĘ

wskaźnik efektywności po nowemu?

8 lat temuostatnia aktywność: 8 lat temu
dlaczego wymaganie z miesiąca zmieniło się na kwartalne? Mam :Wykonane lekcje: 4 (wymagane 36 kwartalnie). Kiedyś była jedna lekcja na tydzień ( mniej więcej), teraz by osiągnąć wskaźnik trzeba zrobić 3 lekcje tygodniowo?
P
ppalka4

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1

Zgodnie z decyzją Zespołu Szkoleń Językowych Orange Polska, Użytkowników obowiązuje kwartalny okres rozliczeniowy oraz nowe cele nauki: 3 lekcje i 50 powtórek tygodniowo. Jest to związane z bardzo dużą zmianą w naszym kursie - wcześniej w kursie dostępnych było 300 obszernych lekcji, na których rozwiązanie Użytkownik musiał poświęcić mniej więcej od 45 do 60 minut. Obecnie zmianie uległ sposób prezentacji lekcji, które zostały pogrupowane w 50 działów tematycznych na każdym poziomie. Każdy temat składa się z 2-3 znacznie krótszych lekcji, niż dawniej. Każda taka lekcja zajmuje średnio od 10 do 15 minut i łącznie na wszystkich poziomach jest takich lekcji 800. Dlatego też ilość materiału do przerobienia tak naprawdę uległa zmianie na korzyść Użytkownika - krótsze lekcje przerabia się znacznie szybciej i przyjemniej a nauka nie jest monotonna.

Proszę zauważyć, że kiedy klikamy na dany temat lekcji to wyświetla nam się spis lekcji w tym temacie (każda lekcja jest oznaczona pomarańczowym kołem). Wykonanie w całości jednego takiego koła to zatem jedna lekcja.

Zachęcamy gorąco do zapoznania się z nową budową kursu.
aleksandra.rosiek
ppalka4 - OK, brzmi sensownie. Problem w tym że nie zauważyłem komunikacji o nowym sposobie rozliczania na profilu przed 1 kwietnia. Kiedy taka informacja pojawiła się na profilu uczestnika? U mnie okres rozliczeniowy kwartalny jest od 1 kwietnia to już nie zdążę raczej natrzaskać 30 lekcji do końca czerwca... - 8 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki