ZALOGUJ SIĘ

Zmiany w selektorze kursów i poziomów

zmodyfikowany: 3 lata temuostatnia aktywność: 3 lata temu
Zaktualizowaliśmy nasz selektor kursów. Będzie cały czas znajdował się w tym samym miejscu, ale wprowadziliśmy do niego pewne udoskonalenie, które ma za zadanie uporządkować jego zawartość i ułatwić Wam poruszanie się pomiędzy kursami i poszczególnymi poziomami nauki.

Aby usprawnić nawigowanie, podzieliliśmy dotychczasowy selektor na dwie części. W pierwszym możecie wybrać kurs, do którego macie dostęp i z którym się uczycie. Widoczne są tam także lekcje specjalne, zgodnie z wybranym językiem nauki, a także - tylko w przypadku języka angielskiego - opcja “Dodaj kurs”. Po kliknięciu w tę opcję, wyświetlą się wszystkie płatne kursy języka angielskiego, z których możecie korzystać na naszej platformie. Możecie przejść do cennika, pierwszej darmowej lekcji lub dowiedzieć się więcej o danym kursie.
Drugi selektor wyświetla się obok kursu, do którego macie dostęp i możecie wybrać w nim przypisane poziomy nauki. Jeżeli kurs nie ma poziomów, jak na przykład Say it!, drugi selektor znika.
Zmiany w selektorze dotyczą wszystkich użytkowników - zarówno indywidualnych, jak i biznesowych.

Mamy nadzieję, że ta aktualizacja przypadnie Wam do gustu i usprawni poruszanie się po platformie i kursach.
Kasia_el
Pracownik eTutor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Niestety po zmianie straciłam dostęp do lekcji specjalnych. Są dla mnie niewidoczne i nie potrafię ich wyszukać.
Mam wykupiony kurs Business English.
K
katarzynazajac
Kasia_el - Już nad tym pracujemy. Póki co, lekcje specjalne powinny być widoczne po zmianie języka interfejsu na polski. Można także wejść w nie bezpośrednio z tego linku: https://www.etutor.pl/lessons/en/special. - 3 lata temu zmieniany: 3 lata temu
Kasia_el - Zmiany zostały wprowadzone. Lekcje specjalne powinny być już widoczne na liście (bez względu na język interfejsu). - 3 lata temu
wikdhkdbjdbdj - mam problemy z lekcjami B1 nie wyświetlaja sie tak jakby ich nier było - 3 lata temu
Kasia_el - Proszę przesłać zrzut ekranu na nasz adres: [...]@etutor.pl. Pomoże nam to szybciej wyjaśnić sytuację i rozwiązać problem. - 3 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Tak, już widzę lekcje specjalne. Dziękuję za pomoc.
K
katarzynazajac

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki