ZALOGUJ SIĘ

Jak ograniczyć liczbę nowych powtórek?

7 lat temuostatnia aktywność: 7 lat temu
Witam,

chciałbym się dowiedzieć jak ograniczyć liczbę nowych słówek. Przykładowo przerabiam dwie lekcje z danego poziomu i mam około 70 nowych słówek. W tym momencie chciałbym ograniczyć lub podzielić te słówka na np. 7 partii po 10 słówek. Czy istnieje taka możliwość? Dla mnie taka funkcjonalność jest fundamentalna.
F
forexknight1

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Dzień dobry.

Dziękujemy za wiadomość. W celu zmniejszenia liczby nowych powtórek najlepiej skorzystać z narzędzia do ich rozkładania. Można je znaleźć tutaj: https://www.etutor.pl/statistics/repetitions-plan

Przy jego pomocy możemy również wpisać ilość dni, na które powtórki mają zostać rozłożone, w zakresie 2-90.
Mam nadzieję, że sugestia okaże się pomocna.

Pozdrawiam.
piotrek0515
Pracownik eTutor
makwa - Jeśli masz TYLKO NOWE SŁÓWKA, system puści Ci tylko 5, 6 słówek. Reszta będzie czekała dopóki ich się nie nauczysz.

Pozdrawiam
- 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Jest jeszcze opcja dzielenia wielu słówek na mniejsze partie. Dotyczy to tylko zaplanowanych powtórek, jednak pozwala na podzielenie dziennego pakietu na mniejsze części, np. po 10 (lub więcej). W ten sposób powtórki jakoś idą i nie ma wrażenia walki z wiatrakami. Takie 400 słów do powtórzenia w ciągu dnia może być już wyczerpujące.
Pozdrawiam, Paweł
?
Gość

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki