ZALOGUJ SIĘ

Rozmowy po angielsku na SKYPE - propozycja

7 lat temuostatnia aktywność: 7 lat temu
Witam,

Chciałbym się spytać czy jest może jakiś chętny/na do rozmowy na skype po angielsku? Chciałbym podszkolić swoje umiejętności mówienia po angielsku. Jeśli chodzi o mój poziom to jest to B1/B2 - chętnie porozmawiam z kimś nawet na wyższym poziomie.

Gdyby ktoś był chętny proszę napisać w temacie, albo zaprosi do znajomych to pogadamy na PW.

Pozdrawiam
H
herrmaan
listopad1971 - Ja chętnie też bym porozmawiał po angielsku, ale mam wątpliwość czy w sytuacji, gdy mój poziom to B1/B2 rozmowa z inną osobą na tym samym poziomie nie prowadzi do utrwalania błędów. Wydaje mi się, że większy sens ma rozmowa z osobą na wyższym poziomie, ale czy ktoś z wyższego poziomu zechce?
Jeśli tak, ja chętnie z kimś bym porozmawiał, w tym na tematy z zakresu tzw. języka biznesowego.
- 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 4

Leave me your Skpyie nick and I'll call you.
mgaluszewska

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam
Też chętnie porozmawiam z kimś na skype, ale jestem na poziome A2. Można mnie znleżć na skype pod nickiem kagata211

Pozdrawiam
K
kagata21

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Hello,

My nick is "W. Account for speaking24.com (Wojtekso.)" If you have time to spark a conversation with me, I will be glad ;)

Kind regards
M
mmcin

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ja chętnie też bym porozmawiał po angielsku, ale mam wątpliwość czy w sytuacji, gdy mój poziom to B1/B2 rozmowa z inną osobą na tym samym poziomie nie prowadzi do utrwalania błędów. Wydaje mi się, że większy sens ma rozmowa z osobą na wyższym poziomie, ale czy ktoś z wyższego poziomu zechce?
Jeśli tak, ja chętnie z kimś bym porozmawiał, w tym na tematy z zakresu tzw. języka biznesowego
L
listopad1971

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki