ZALOGUJ SIĘ

Rozmowy na żywo po angielsku fajne są

4 lata temuostatnia aktywność: 4 lata temu
Szukam osób chętnych do rozmów na żywo po angielsku. Mój poziom B1/B2. Jeśli jesteś osobą chętną napisz komentarz pod postem.
M
Maxym

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 9

Cześć chętnie, ale mój poziom to może A2☹️
D
Dor1969
Maxym - Nie ma problemu ;) - 4 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Jaki przedział wiekowy ?
Matthew_Kaczkowski
Maxym - Nie ma żadnych przedziałów, ani wiekowych, ani poziomowych - 4 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Na żywo przez komunikator? Czy szukasz osób ze swojej miejscowości?
N
Natalia_Lasyk
Maxym - Na żywo przez komunikator - 4 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam,
chetnie zacznę naukę z kimś online w celu przełamania bariery językowej. Myślę że jestem na etapie A2.
Pracuje w dużej firmie produkcyjnej i jak najszybciej muszę mieć płynny angielski 😉
Zapraszam do kontaktu
G
GAWRPA1
Maxym - Zaproszenie wysłane ;) - 4 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Czy coś działacie w tym temacie ?
A
Ana_laz
Maxym - W sumie to z nikim z etutora nie rozmawiam bo większość ma słomiany zapał. Najpierw piszą że są chętni a potem zadnego odzewu czy inicjatywy... Ja jestem nadal chetny na rozmowy live, ale jesli tez jestes typem "a moze dla jajec sie dodam a co tam" i nie jestes zainteresowany regularnymi rozmowami to nie pisz. - 4 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Cześć Maksym☺Ja chętnie z Tobą porozmawiam. Mój poziom to B1/ B2. Trzeba tylko ustalić kiedy oboje mamy na to czas i działamy 😉
Pozdrawiam cieplutko ☺
Monika
M
monika.koczur

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Jeśli masz na myśli komunikator typu WhatsApp to jestem chętna, rozmowy facet to face nie. Mój poziom to zaniedbane B1 które ze względu na pracę muszę trochę odkurzyć. Możemy popisać o takich codziennych pierdoletach i zobaczymy czy złapiemy wspólne tematy :)
K
kopecdorota
Maxym - Kapecdorota jak nie chcesz to nie musisz włączać kamerki :P - 4 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ja byłbym chętny na rozmowy. Poziom B1
J
jozek24

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Jestem chętny do szkolenia swojego języka anglielskiego.
Marakuk
Maxym - spoko, nadal chętnie ćwiczę :) - 4 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki