ZALOGUJ SIĘ

Konwersacje po angielsku na poziomie b2/c1

zmodyfikowany: 2 lata temuostatnia aktywność: 2 lata temu
Hej byłby ktoś może chętny na luźne rozmowy po angielsku :)? Zależy mi żeby ktoś taki już w miarę płynnie potrafił rozmawiać. W teście poziomującym wyszedł mi poziom C1. Często oglądam seriale i anime na discordzie, więc jeśli komuś bardziej by odpowiadała taka forma to why not. Możemy użyć netflix party, więc jeśli nie czujesz się na siłach żeby oglądać bez napisów to nie stanowi to żadnego problemu bo możesz sobie ustawić napisy we własnym zakresie.
C
culdi
piotr.grela - Nie wiem ile masz lat? Jeżeli powyżej 18 to może spróbuj na Tinderze lub podobnej tego typu aplikacji. Moja córka nie tylko znalazła tam chłopaka ale w rok nauczyła się mówić lepiej po angielsku niż ja :-) - 2 lata temu zmieniany: 2 lata temu
culdi - 27,ale tinder nie jest dla mnie kompletnie :) to już wolę wyjść do ludzi i chodzić na spotkania językowe które są bardzo fajne i można poznać dużo pozytywnych ludzi. Bardziej szukałem kogoś by pogadać na luzie od czasu do czasu kiedy mam spokojny wieczór. - 2 lata temu
piotr.grela - Słyszałem o takim chlopaku on mial około 29 lat, poznał panią z Ameryki lat 44, długo rozmawiali po angielsku przez Skype'a, ta pani raz go odwiedziła w Polsce, jakieś prezenty przywiozła a on się w niej zakochał i wyemigrował do Stanów :-)
Nie namawiam Ciebie na żadną rozpustę :-) ale rozmawianie z naitivem to najlepszy sposób na naukę angielskiego.
- 2 lata temu zmieniany: 2 lata temu
culdi - Nie musisz mi tego mówić, ja dosyć często rozmawiam z ludźmi ze stanów, jednak przez dość dużą różnicę w strefach czasowych jest to dosyć trudne by byli zawsze dyspozycyjni. Poznałem tak nawet nauczycielkę, która mieszka na Hawajach i mi zaoferowała pracę jako tłumacz i właśnie zacząłem półroczny trening do tego zawodu. Jedynę co muszę zrobić to opanować gramatykę i poszerzyć trochę słownictwo opisowe, tak raczej nie mam żadnych problemów z angielskim. - 2 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1

Jeżeli wieczory (najlepiej po 22 ) to ja mogę pogadać. Oglądam netflixa i też jakieś doświadczenie w konwersacjach posiadam. Kiedyś robiłem sobie testy z angielskiego i różnie wychodziło B1/B2 ale mam też nie najgorszy zasób słów. Daj znać czy zainteresowany. Pozdrawiam.
pszustak2
culdi - Hej, jasne możesz napisać w wiadomości prywatnej to się dogadamy co i jak :) - 2 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.