ZALOGUJ SIĘ

Gry językowe- słówka z powtórek

7 lat temuostatnia aktywność: 7 lat temu
Jak to jest?
Mam masę powtórek, chce się ich pouczyć wlaśnie poprzez gry językowe a non stop mi sie losuje 20-30 max słówek. W powtórkach jest ich o wiele więcej przecież
gosgosx

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 4

Jeśli chodzi o moduł Gier Językowych, to algorytm codziennie wybiera Użytkownikom partię kilkudziesięciu haseł z ich powtórek do przećwiczenia w ramach poszczególnych gier.
Algorytm jest na bieżąco rozwijany, dzięki czemu potrafi on z miesiąca na miesiąc dobierać coraz więcej haseł. Dlatego dziękujemy za opinię i spostrzeżenie związane z tym modułem, przekażemy je naszym programistom, którzy systematycznie udoskonalają działanie tego modułu :)

Pozdrawiamy.
dawidturek

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

ah, czyli rozumiem, że te słówka w grze co dzień lub parę dni się zmieniają!

Jak tak to w porządku. Już się bałam, że np tylko te słówka, które miały dołączony obrazek mogą być w grach

Superancko :)
gosgosx

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

No dobra, sprawdziłam to.

Nie za bardzo te słówka mi się zmieniają w gierkach, a codziennie dodaje nowe do powtórek :<

No nic, może za jakiś czas to zostanie poprawione :)
gosgosx

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Jeśli chodzi o takie gry językowe jak: "Obrazki - nauka ze słuchu", "Obrazki - dobieranie podpisów" i "Obrazki - wpisywanie słów", to zgodnie z nazwami tych gier, brane są do nich tylko te słówka, do których jest dołączony obrazek ;)

Pozdrawiamy.
dawidturek

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki