ZALOGUJ SIĘ

Dzienna liczba słowke w powtórce.

2 lata temuostatnia aktywność: 2 lata temu
Cześć,
podpowiedzcie mi proszę, jak zmienić dzienną liczbę słówek do powtórki? np. do 30.

pozdrawiam
Sławek
S
skowalczyk24

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 7

1. Cykle słówek są do ustawienia w interwale 10 słów.

Ustawiłbym cykl na 30 słów, co rozwiązywałoby sprawę.

Nie sprawdziłem technicznie swojej propozycji, przedstawiam ją z pamięci.
abmmichal

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Chciałbym w taki prosty sposób to ustawić, ale nie wiedzę takiej opcji. Mógłbyś zajrzeć do ustawień i wskazań konkretne miejsce?
S
skowalczyk24

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Zaakceptowana przez pracownika eTutor
Dzienną liczbę elementów w powtórkach wyznaczą algorytm. Zależy ona od liczby elementów, które dodałeś do systemu powtórek, ustawionej częstotliwości powtórek oraz wyników dotychczasowych prób. Nie możesz ustalić stałej liczby powtórek.
darkobo

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Zaakceptowana przez pracownika eTutor
Ustawienia dotyczące powtórek znajdziesz tutaj: https://www.etutor.pl/statistics/repetitions-plan
Jak już wspomnieli poprzednicy, nie można ustawić stałej liczby elementów do powtórzenia, ale można te powtórki rozkładać i trochę nimi manipulować, jeżeli uzbierała się ich zbyt duża liczba.

Generalnie - czym więcej elementów do powtórek dodasz, tym więcej będzie ich każdego dnia wypadać.
Esency93
adrianna.wu - Esency93, dokładnie :) Tylko ze swojej strony dodam, że opcja rozkładania powtórek dotyczy zaległych elementów, które zgromadziły się podczas nieobecności - https://www.etutor.pl/statistics/repetitions-plan - 2 lata temu zmieniany: 2 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dzięki za pomoc :)
S
skowalczyk24

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Cześć,
generalnie powyższe sugestie nie pomogły znaleźć mi odpowiedzi na zadane przeze mnie pytanie. Aczkolwiek już wiem jak sobie z tym poradzić.
Nie ma możliwości ustawienia sztywnej wartości dziennych powtórek. Za to odpowiada algorytm. Natomiast aby w powtórkach pojawiały się nowe słówka z wcześniej dodanych do słownika należy po zakończeniu powtórek powtarzać kolejne. Spowoduję to nadanie im oceny, następnie dodania ich do planu powtórek wyznaczanych przez algorytm.
Może komuś się to przyda :)

pozdrawiam.
S
skowalczyk24

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Macie rację, liczbę powtórek na dany dzień planuje algorytm. W pierwszej kolejności należy wykonać elementy zaplanowane na dziś (liczba przed nawiasem na górnej belce przy zakładce Powtórki - pomiędzy zakładką Lekcje a Gry językowe), które już kiedyś zostały wykonane (ocenione). Dopiero wtedy będzie można przejść do nowych powtórek (liczba w nawiasie z plusem) i ocenić po raz pierwszy słówka, wtedy trafią do modułu powtórek, a system nada im kolejną datę pojawienia się.
adrianna.wu
Pracownik eTutor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.