ZALOGUJ SIĘ

Gramatyka w app etutor mobilnie

4 lata temuostatnia aktywność: 4 lata temu
Istnieje odnośnik do gramatyki z poziomu rozwijalnego menu na stronie www.etutor natomiast nie mogę znaleźć podobnej rzeczy w aplikacji mobilnej. Jest coś takiego czy dopiero planujecie?
kmiskowiec
Zapiety - Dokładnie, od jakiegoś czasy korzystam tylko z appki i myślałem, że takiego modułu nie ma, dopiero moja partnerka, która korzysta tylko z www, mi o tym powiedziała. - 4 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Dzień dobry,

Uprzejmie informuję, że propozycja na temat dodania wspomnianego modułu została skierowana do działu IT. Jeśli będę wiedziała coś więcej na ten temat, skontaktuje się z Panem :)

Życzę miłego dnia.
P
paulinawit97

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

To poproszę o jeszcze jedną rzecz do działu IT przesłać :). taka sugestia żeby dostęp do rozkładania powtórek, postępu w kursach, statystyk itp. nie był dostępny z poziomu Gry językowe tylko z poziomu Profilu lub osobny link np. pomiędzy Gry językowe i Społeczność tak jest bardziej intuicyjnie. Zwłaszcza dla początkujących z etutorem.
kmiskowiec
paulinawit97 - Gry językowe nie są jedynym miejscem, który prowadzi do powyższych funkcji. Może Pan przejść do statystyk, postępów z kursów oraz rozkładania powtórek między innymi z pozycji Twoje postępy, która znajduję się w menu oraz z modułu powtórek :)

Mam nadzieje, że powyższa informacja okazała się pomocna,

Pozdrawiam,
Paulina
- 4 lata temu
kmiskowiec - Tak, wiem. Miałem na myśli, że skoro to jest dość często używane podmenu (rozbudowane) powinno być dostępne z front strony i w bardziej intuicyjnym miejscu. - 4 lata temu
paulinawit97 - Bardzo dziękuję za sugestię. Przekazałam powyższą informację do działu IT. Jak będę wiedziała coś więcej na ten temat, na pewno się z Panem skontaktuję :)

Życzę miłego dnia!
- 4 lata temu zmieniany: 4 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ze względu na takie ograniczenia nie korzystam z aplikacji mobilnej, tylko zawsze przez przeglądarkę. Jednak nawet w ten sposób okazuje się, że na tablecie+Chrome nie widać tyle co na PC. :-(
parseq
4 lata temuzmieniany: 4 lata temu
paulinawit97 - Rozumiem :(

Aplikacja mobilna w porównaniu do strony internetowej niestety ma ograniczenia, co do wielkości, dlatego też nie mieszczą się tam wszystkie moduły - chodzi również o estetykę aplikacji.

Jednak dział językowy przekazał mi informację, że można za pomocą aplikacji mobilnej przejść do notatek gramatycznych. Co prawda mają inny widok, jednak zawartość jest taka sama. Można do tego przejść w następujący sposób:
Lekcje -> Symbol trzech niebieskich kropek (górna prawa strona) -> Strony lekcji według typu -> notatka gramatyczna

Mam nadzieje, że choć trochę powyższa informacja okażę się przydatna i zachęci Pana do skorzystania z naszej aplikacji mobilnej :)

Życzę miłego dnia!
- 4 lata temu zmieniany: 4 lata temu
kmiskowiec - Dziękuję. W ten sposób znalazłem. To mi wystarczy. Miłego dnia. - 4 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.