ZALOGUJ SIĘ

Siemanko, propozycja dla właścicieli etutor

7 lat temuostatnia aktywność: 7 lat temu
Czy te monety ktore sie otrzymuje to ma sie za nie cos czy sa one tylko aby sobie patrzec na nie?
Jesli nie to moze niech wlasciciel portalu przemysli to ,ze uzytkownicy za nie mogli by otrzymywac rabaty za oplate lekcji lub cos innego to moja propozycja co myslicie o tym uzytkownicy?
kupka12
futbolowa - Monety wymieniasz na kursy, certyfikaty, przedłużenie abonamentu itd. ;) - 7 lat temu
futbolowa - I rabat też w tym wszystkim jest :) - 7 lat temu
aleksandra.rosiek - Informacja o nagrodach znajduje się na stronie: https://www.etutor.pl/coins-market ;-).
Zapraszamy do zapoznania się.
- 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Szkoda że nie poświęciłeś/aś troszkę czasu na przeszukanie forum lub na kliknięcie w monety bo wszystko by się wyjaśniło.
J
Jamz
futbolowa - Czasami zastanawiam się, jak ludzie funkcjonują w sieci. Dobrze odnajdują się w bzdurach i social mediach, ale już czytanie i wyszukiwanie ważnych treści ich przerasta ;) - 7 lat temu
Jamz - Już nie mówiąc o braku czasu na polskie litery (szkoda czasu na wciśnięcie klawisza "alt") i to siemanko na początku ehhh szkoda mówić/pisać/zastanawiać się ;) - 7 lat temu
futbolowa - To prawda. Jeszcze kilka lat temu tutaj na forum obowiązywała zupełnie inna kultura wypowiedzi. Chyba eTutor stał się modny albo dotarł do bardzo młodych użytkowników, bo trochę się ostatnio to zmienia. Czasem aż żal na forum wchodzić, bo zamiast merytorycznych dyskusji pojawia się tutaj pełno bzdur. - 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Nie mam czasu czytac tych rzecz zwiazanych z portalem , interesuje mnie tylko lekcja i powtorki ale spoko dzieki za informacje.
kupka12
futbolowa - Tu nie trzeba czytać nic specjalnego, skoro widzisz licznik monet, wystarczy w niego kliknąć i sprawa jest jasna ;) To naprawdę minimalny wysiłek. - 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.