ZALOGUJ SIĘ

Znikające powtórki w systemie powtórek

8 lat temuostatnia aktywność: 8 lat temu
Cześć, mam problem z systemem powtórek. Od jakiegoś czasu, przy powtarzaniu słówek irytuje mnie jedna sytuacja.
Czemu powtórki tymczasowo redukują się jedynie do tych niezapamiętanych za pierwszym razem? Chodzi mi o to, że mam (przykładowo) 100 słówek do powtórzenia i odpowiadam dobrze na 10 pod rząd (zostaje 90) a później odpowiadam źle na 5 pod pod rząd, (nagle z 90 powtórek, zostaje tylko 5 - i muszę katować tylko tę piątkę, aż nie odpowiem na wszystkie dobrze) Wówczas dopiero wracam do pozostałych 85 powtórek. Zatem, moje pytanie brzmi: jak można wrócić do starego systemu powtórek? Z góry dziękuję za pomoc.
E
emkrapi

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

To chyba coś we własnych ustawieniach? U mnie tak nie ma. Np. na dzisiaj mam 161 powtórek (65 zaległych + 68 zaplanowanych na dziś +28 ocenianych wczoraj kiepsko), właśnie oceniłam pod rząd chyba 15 na "nie pamiętam" i cały czas pojawiają się kolejne.
M
mlesniewska1

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam,

taka sytuacja istnieje tylko przy powtórkach oczekujących, czyli tych powtarzanych pierwszy raz. Tak jest po ostatnich ulepszeniach. Czy to dobrze? To zależy jak dla kogo. Ja uważam że to jest dobre.
Jak wrócić do starego systemu? Nie wiem.

Przy powtórkach normalnych, czyli słówek dodanych wcześniej tego być nie powinno.

Pozdrawiam.
?
Gość
8 lat temuzmieniany: 8 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki