ZALOGUJ SIĘ

powtórki złe nowe zmiany powinny byc cofnięcie

8 lat temuostatnia aktywność: 8 lat temu
Co mam zrobić zeby powrócić do poprzedniego sposobu powtórek. Bardzo mi przeszkadza to że trzeba zamknąć wszystkie powtórki z danego dnia żeby dodać nowe słowa do powtórek. Chciałabym codziennie kilka trudnych słów zostawić w powtórkach do jutra ale wtedy nowe słowa nigdy nie wejdą do powtórek tylko będą zawieszone gdzieś z boku. Jak dołączyć nowe słowa do powtorek bez zamknięcia wszystkich bieżących powtorek?
G
gosia369

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Kto głosował

 

Odpowiedzi: 3

Można powtarzać je z poziomu Słowka - Elementy w powtórkach - Trudne elementy w powtórkach - Powtarzane dzisiaj
M
mlesniewska1
mlesniewska1 - Co prawda te trudne można osobno powtarzać wchodząc do nich wg ww ścieżki, niemniej nowe elementy nie będą nigdy wyświetlone w podstawowych powtórkach dopóki wszystkie wcześniejsze nie zostaną pozytywnie ocenione. Ja niestety nie mam zwyczaju oszukiwać się, że umiem to czego faktycznie nie umiem i niestety póki co od dwóch tygodni narasta mi lawinowo liczba elementów czekających na swoje pierwsze powtórzenie. Na razie cierpliwie czekam co z tym ma zamiar zrobić eTutor lub czy ma dla takich osób jak ja radę w jaki logiczny sposób przejść do powtarzania tych nowych elementów. - 8 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Bardzo dziękuję za wiadomość. Informuję, że już wpłyneła informacja do osób decyzyjnych w sprawie odkładających się powtórek z prośbą o zmianę. W najbliższy poniedziałek, jak będę miał więcej informacji na ten temat, poinformuję w jaki sposób problem zostanie rozwiązany. Przepraszamy za niedogodności.
P
PawelStroz
trampek26 - Czyli nadal nic :( - 8 lat temu
mlesniewska1 - Nadal nic. :-( Od zmiany w powtórkach wprowadzonej ponad 4 tygodnie temu znacząco ograniczyłam naukę na eTutorze. Nie ma bowiem sensu przerabiać dalej materiału dodając w trakcie elementy do powtórek, których w zasadzie nigdy nie powtórzę póki nie nauczę się dotychczasowych. Dziwne, że dla tak prostego mechanizmu przez tak długi okres nie dało się przywrócić poprzedniej funkcjonalności. - 8 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dostałem informacje, że zostaną zlecone poprawki dotyczące tego problemu, że gdy ktoś przerabia nowe (jeszcze nie powtórzone elementy) i ocenia je na 1 lub 2 ("nie pamiętam") wtedy zamiast liczby nowych elementów w powtórkach wyświetla się liczba tych źle ocenionych. Rzeczywiście jest to problem, bo takie elementy (źle ocenione) wskakują od razu w tym samym dniu jako zaplanowane i mają wyższy priorytet niż te nowe, jeszcze nie powtórzone elementy.

Jeśli chodzi o wrócenie do starego systemu, bez podziału na nowe elementy, to zmiany nie zostaną cofnięte.
P
PawelStroz
mlesniewska1 - Rozumiem, że to rozwiązanie pozwoli na przerabianie nowo dodanych elementów (jeszcze nie powtarzanych) po zrobieniu w danym dniu całego cyklu wszystkich wcześniejszych zaplanowanych powtórek niezależnie od tego na ile je się oceniło? Czyli inaczej mówiąc: zrobi się wszystkie zaplanowane oraz ew. zaległe (jeśli takowe były) i wówczas wskoczą nowe? Bo póki co wszystkie nowe są cały czas "w poczekalni" - u mnie od prawie 4 tyg :-( . - 8 lat temu
trampek26 - "Jeśli chodzi o wrócenie do starego systemu, bez podziału na nowe elementy, to zmiany nie zostaną cofnięte."
bo...? żeby jedna osoba sie upominała to rozumiem, ale kilka osób o to prosi i zwraca na to uwagę. Nowy system nie jest ułatwieniem nauki.
jeśli jest to widzimisię osób decyzyjnych, to gratuluję nie dokońca przemyślanych decyzji.
i zgadzam się z @mlesniewska1: "Nie ma bowiem sensu przerabiać dalej materiału dodając w trakcie elementy do powtórek, których w zasadzie nigdy nie powtórzę póki nie nauczę się dotychczasowych."
- 8 lat temu
pkomarek1 - Poza tym, do czego ma służyć ograniczenie powtórek do dziennego limitu?!? Nie wiem, czy tak mają wszyscy, czy tylko u mnie się tak dzieje, ale kiedy przerobię ilość powtórek zaplanowaną na dzień dzisiejszy, to pracując na "dużym" komputerze (PC, laptop...), praktycznie mi się nie zmniejsza ilość powtórek, a pracując na smartphonie, to mi się nie wczytuje nowa porcja słówek. Muszę czekać do północy (dlaczego do północy, jak podobno zmiana dnia została przeniesiona na g. 3:00?), żeby mi się pojawiła nowa porcja słówek w mobilnej aplikacji - 8 lat temu zmieniany: 8 lat temu
pkomarek1 - doprecyzowanie: teraz specjalnie przerobiłem wszystkie powtórki na dzisiaj. Po ich przerobieniu na mnie za każdym razem przy wejściu do powtórek wyskakuje okienko "Gratulacje! Wszystkie zaplanowane na dzisiaj powtórki zostały wykonane." Czy nie wystarczy, żeby to się pojawiło tylko raz i po zamknięciu okienka już się to więcej nie pojawiało? Natomiast same powtórki są oferowane w "cyklach" po 1, 2, 3 do 5 słówek. Dlaczego nie po 20, tak jak wcześniej?
Natomiast na aplikacji mobilnej mam tylko: "Gratulacje. Udało ci się wykonać wszystkie powtórki! Przejdź do trybu online, aby pobrać nowe powtórki." (cdn... )
- 8 lat temu
pkomarek1 - (...cd) Kiedy przechodzę do online i wchodzę do powtórek, mam tylko: "Gratulacje! Udało ci się wykonać wszystkie powtórki zaplanowane na dzisiaj!" A nowych powtórek aplikacja nie pobiera, bo kiedy przełączam się znowu do off-line, mam ponownie ten pierwotny tekst ("Gratulacje. Udało ci się wykonać wszystkie powtórki! Przejdź do trybu online, aby pobrać nowe powtórki."). I tak w kółko. - 8 lat temu zmieniany: 8 lat temu
hyden - Mam ten sam problem co pkomarek1 wyżej. Pewnie nie tylko my. Zmiany testuje się w środowisku testowym, a nie na produkcji. Pozdrawiam. - 8 lat temu
trampek26 - mam na tel taki sam problem co pkomarek1, tel nie pobiera /nie pokazuje nowododanych słówek z danego dnia - 8 lat temu
Marta.Gska - Korzystanie z etutora na smartfonie lub tablecie to jest jedna wielka pomylka. Ginacy dzwiek, ogromne opoznienia we wczytywaniu sie powtorek i innych tresci, brak reakcji na dotyk. Ja juz od dawna ze wzgledu na te problemy ograniczylam korzystanie z etutora do minimum. Uzywalam jedynie systemu powtorek, bo on byl swietny. Teraz i to zostalo zniszczone. Zatem poszukuje innej platformy do nauki. Zaluje jedynie, ze wykupilam dlugi abonament, ale w zwiazku z wprowadzonymi zmiami rozwazam zlozenie reklamacji i probe odzyskania choc czesci pieniedzy, bo czuje sie oszukana.
- 8 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.