ZALOGUJ SIĘ

nie mozna pojsc nie wiem co kliknac , a nieaktywna jest funkcja nastepnego pytania

8 lat temuostatnia aktywność: 8 lat temu
np jest na rysunku 8 kieliszkow, wpisalam eight glasses i dalej nie mozna pojsc. co robic?
J
justynakipa

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Proponuję zwrócić się o pomoc bezpośrednio ze strony nauczania.
tamek

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Jaka uzywasz przegladarke internetowa i jeszcze sprawdz czy masz najnowszy Adobe Flash Player i jave zainstalowany bo to moze robic problemy np. Ja uzywam przegladarke Google chrome Version 49.0.2623.87 m i ja nie mam zadnych problemow ale np. mam problem na Androidzie jak ucze sie lekcji to mi sie zawiesza ale Powtorki chodza mi wspaniale.(Sorry za znaki Polskie ze nie uzywam bo mam System win7 w Angielskiej wersji mieszkam w Anglii kompa kupilem tutaj.)
Jacek007
8 lat temuzmieniany: 8 lat temu
pkomarek1 - Niezależnie gdzie mieszkasz i jaką wersję językową Windows używasz, zawsze sobie można doinstalować klawiaturę z polskimi znakami, a to co najmniej w 2 wersjach: programisty, gdzie znaki polskie są zadawane przy pomocy klawisza "alt", lub maszynisty, gdzie wszystkie polskie znaki są rozłożone na klawiaturze według rozkładu dawnych maszyn do pisania
(Start - Control Panel - Region and Language...)
- 8 lat temu zmieniany: 8 lat temu
Jacek007 - Tak wszystko jest ok, macie racje ze moge sobie za instalowac Polski Programisty. Kiedys mialem i to mi niestety mi przeszkadzalo, gdyz jak ustawialem na Polski jezyk + Polska klawiatura. To przy kazdym odpalaniu kompa, niestety przelaczal sie na Default. Czyli na Angielski i musialem to robic recznie i przelaczac na Polski, na dolnym pasku w windzie i to mnie irytowalo i tak zostawilem. Po za instalowaniu nowego systemu windows 7 nie chce instalowac Polskiego jezyka, gdyz wszystkie urzadzenia w domu sa na jezyk Angielski od 8 lat.
- 8 lat temu zmieniany: 8 lat temu
pkomarek1 - Język można mieć ustawiony default na angielski a w przypadku konieczności używania polskiego przełączać się albo w pasku na dole albo kombinacją klawiszy alt+shift, co jest wg mnie szybsze... - 8 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Zainstaluj sobie polski programisty i jak piszesz po polsku to go używaj
I
ipfttomis

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.