ZALOGUJ SIĘ

Uwagi zgłoszone przez automatyczną weryfiakcję

8 lat temuostatnia aktywność: 8 lat temu
To treść napisanego ogłoszenia:
I'd like to invite you to* special military course. Everybody is welcome to come to be a part of the team. The course lasts two weeks. You learn how use a gun, how* safety jump from a plane on a parachute and how to be focused more than 24 hours. We prepare for this course* a special places - a forest up to sixteen miles from cities. The course costs 200 pound*. Everyone who want to join please contact with our phone number 42 667 90 12 from 9:00 to 17:00

Błędy zasugerowane przez automat oznaczyłem gwiazdkami. Rozumiem, że coś zrobiłem źle, ale nie wiem dlaczego ?

Robert
R
rbadowski

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1

Nie aspiruję do roli sprawdzającego, ale skoro nikt z eTutor nie odpowiada...spróbuję
* nr 1 - brak przedimka (w l. pojedynczej a lub the) - wybrałbym "a"
Nie chcę dyskutować z automatem ale napisałbym "lasts for" w 3 zdaniu
* nr 2 - brak "to" - how to use, how to jump. Zamiast you learn użyłbym you'll learn.
* nr 3 - niewłaściwy przedimek (l.mnoga czyli "the" lub brak przedimka). Ja bym nie wstawiał żadnego. Ponadto zmieniłbym na "in a forest" (napisane o miejscach "places" a podajemy tylko jedno "forest"). We prepare - dałbym czas przeszły (lub przyszły), ale...automat ma zawsze rację. Sixteen miles from cities (16 mil od miast) - dałbym "sixteen miles from city centre"
*nr 4 - jak 200 to l. mnoga "pounds"
W ostatnim zdaniu "everyone who wants" i kontaktujemy się z nami/ze mną - contact us/me a nie z telefonem.
Chciałem spróbować pomóc..to spróbowałem, ale ostateczny głos będzie miał ktoś z ekipy eTutor

Pozdrawiam
J
jniedzielski

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.