ZALOGUJ SIĘ

Który z tych dwóch kursów jest efektywniejszy zakładki diki czy poziomy A1 itd?

8 lat temuostatnia aktywność: 8 lat temu
Wydaje mi się że zakładki z poziomami są o wiele dokładniejsze i więcej można się z nich dowiedzieć ,więcej jest ćwiczeń niż w zakładkach diki. Czy może mi Pani doradzić-z którego kursu więcej się nauczę? Jestem tu nowa za wiele jeszcze nie wiem o tych kursach. Chciałabym móc też rozmawiać (a właściwie ćwiczyć rozmowy z innymi osobami na czacie) . Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam
A
anzawi

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1

Poniżej udzielam wszelkich informacji na temat obu kursów, które posiadają zasadnicze różnice.

Kurs Diki Angielski stworzony został przede wszystkim dla osób, które uczą się języka angielskiego w celach zawodowych lub planują wyjazd za granicę. Omawia najważniejsze zagadnienia z zakresu ogólnego słownictwa i gramatyki, ale nie tak szczegółowo jak w kursie eTutor angielski.

Osoby posiadające dużo wolnego czasu na naukę powinny zapisać się na kurs eTutor angielski. Jest to kompleksowy kurs, obejmujący pełny zakres słownictwa i gramatyki, a także pisanie wypracowań czy ćwiczenie różnych form wypowiedzi.
Natomiast osoby dysponujące ograniczoną ilością czasu, którym zależy na szybkim przyswojeniu zagadnień związanych z biznesowym angielskim i komunikacją w czasie podróży zagranicznych, mogą wybrać kurs Diki Angielski.

Oba kursy zbudowane są w oparciu o tę samą platformę e-learningową - zawierają filmy wideo, interaktywne ćwiczenia automatycznie sprawdzane przez komputer, dialogi i teksty z nagraniami native speakerów, a także moduł powtórek wspomagający utrwalanie materiału. Kursy rozpoczynają się testem kwalifikacyjnym.

W razie dodatkowych pytań, prosimy o kontakt: [...]@diki.pl :-)
aleksandra.rosiek

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki