ZALOGUJ SIĘ

czy planowane jest rozwijanie platformy jezyka niemieckiego do poziomu C1, kiedy ?

9 lat temuostatnia aktywność: 9 lat temu
Witam,

czy planowane jest rozwijanie platformy jezyka niemieckiego do poziomu C1, kiedy ?
M
morthyr
morthyr - Halo, jestem bardzo zainteresowany zakupem kursu języka niemieckiego, ale nie jestem poczatkujący, takze chciałbym znać ewentualną perspektywę rozwoju platformy??? - 9 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1

Niestety lekcje na poziomie B2 sa tragiczne i mocno okrojone. W rozwoju jezyka niemieckiego nic sie nie dzieje, ciagle priorytetem jest jezyk angielski. Jak wyslalam zapytanie przy przedluzaniu kursu, czy cos sie bedzie dziac, to dostalam piekna odpowiedz. Niestety, jest to troche jak z naszymi politykami ;)
Osobiscie, dla osob, ktore sa zaawansowane, nie polecam eTutora niemieckiego. Dla osob na nizszych poziomach jest ok.
Martulinka
9 lat temuzmieniany: 9 lat temu
ewaho - Zgadzam się, lekcje na poziomie A1 i 2 są godne polecenia, B1 też jest ok, natomiast B2 jest tragiczne. Chciałam w końcu zmierzyć się z mową zależną, stroną bierną i trybem przypuszczającym, po dwóch latach uczciwej nauki albo nie jestem gotowa albo (i to obstawiam)sposób objaśniania tych skomplikowanych zagadnień jest niesamowicie ubogi, definicja i kilka ćwiczeń z użyciem niesamowicie skomplikowanego słownictwa a przecież żeby zautomatyzować to co już umiemy, potrzeba na początku jak najprostszych zdań. Kupiłam dobre repetytorium i powoli to ogarniam ale szkoda że nie z eTutorem. - 9 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki