ZALOGUJ SIĘ

Dlaczego w trakcie pisania podkreślane są poprawne słowa ?

13 lat temu
W trakcie pisania oczekuję pomocy ze strony programu a nie wprowadzania w błąd. Szereg słów jest podkreślonych na czerwono
nie wiadomo dlaczego - mimo że są poprawne.
Słowa są podkreślane dość przypadkowo dlatego to denerwuje- przestaję być pewny czy "work" jest napisane dobrze czy źle.
POWINNO BYĆ TAK ŻE SĄ PODKREŚLANE SŁOWA ŹLE WPISANE - tak jak to robi np. program WORD

janser
J
janserhat

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Za podkreślanie nie jest chyba odpowiedzialny serwis, ale Twoja przeglądarka - spróbuj zainstalować dodatkowy słownik i zmienić język na angielski, powinno pomóc :)
K
kikiluszek

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dzięki za info ale;
1. czy dodatkowy słownik jest na stronie etutor ?
2. nawet nie wiem która przeglądarka działa gdy otwieram etutor - mam tradycyjny internet explorer, gogle chrom no i Firefox-a
3. co i jak w tej sytuacji mam przełączyć na angielski
Sorry ale ja jestem w te klocki zielony - jak podpowiesz w miarę precyzyjnie to może dam sobie radę,
Z góry wielkie dzięki
janser
J
janserhat
efogt - Mi też podkreśla ale jakoś się nad tym nie zastanawiałam. Zmieniłam przeglądarkę w związku z innym problemem i nadal podkreśla:)Pozdrawiam:) - 13 lat temu
janserhat - Pewnie dlatego że jak pisał kikiluszek trzeba jeszcze zainstalować dodatkowy słownik no i przełączyć go na angielski..
Pisząc ten tekst zauważyłem że słowa błędnie napisane po polsku są tu podkrślane, więc jest tu jakiś słownik który tego pilnuje a co z angielskim? Pozdrawiam janser
- 13 lat temu
efogt - A teraz powiem Ci ciekawostkę. Wysiadł mi firefox , przełaczyam się na exsplorel i jest dobrze. Nie wiem o co chodzi...Za to na tej przegladarce nie mogę odsłuchiwać i nagrywac:( - 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Jeśli używasz firefoxa to znajdź tutaj odpowiadający ci słownik: https://addons.mozilla.org/pl/firefox/language-tools/ i zainstaluj go. Później kliknij prawym przyciskiem myszy na podkreślone słowo, rozwiń "Języki" i Wybierz "Angielski / Stany Zjednoczone" czy jaki tam sobie zainstalujesz. Powodzenia
Halius
efogt - Dzięki za radę , też skorzystam :) Pozdrawiam. - 13 lat temu
kikiluszek - dokładnie tak :) - 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki