ZALOGUJ SIĘ

Błąd przy pobieraniu danych z serwerach w ćwiczeniu z obrazkami

10 lat temuostatnia aktywność: 7 lat temu
po raz kolejny wystepuje błąd przy pobieraniu danych z serwera w ćwiczeniu z obrazkami. Proszę o sprawdzenie. W tej lekcji to już drugi taki przypadkek.

Pozdrawiam,
Paweł
?
Gość

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 6

Dziękujemy za zgłoszenie. Problem był przejściowy -serdecznie przepraszamy za powstałe utrudnienia.
Pozdrawiamy!
japonskiwachlarz

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam mam identyczny problem ... klikam powtórki I na dole pojawia się napis błąd przy pobieraniu danych z serwera .Wykupiłem licencje a tu taka lipa,no bez jaj
T
tomascin37
FilipT - Dzień dobry. Proszę o informację, czy błąd nadal występuje, oraz czy pojawia się podczas korzystania z komputera, czy urządzenia mobilnego.

Pozdrawiam.
- 7 lat temu
mlesniewska1 - A czy to nie jest czasem coś związanego z korzystaniem z połączenia VPN albo z serwera Proxy? Ja też miałam coś podobnego parę miesięcy temu podczas nauki na służbowym laptopie, a na prywatnym, bez tych wszystkich zabezpieczeń było ok. - 7 lat temu zmieniany: 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dzisiaj po południu błędy się powtórzyły. Powoli zaczyna się robić męczące, że nie można korzystać z kursu w dogodnym dla siebie czasie.
lalique7

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Chwilowe niedogodności w dniu wczorajszym, związane z ćwiczeniami z obrazkami, wiązały się z pracami programistycznymi i aktualizacją naszego Serwisu. Z informacji od naszych programistów, jak i Użytkowników, wynika, że wszystkie ćwiczenia działają już prawidłowo. W razie zaobserwowania jakichkolwiek problemów prosimy o informację na adres: [...]@etutor.pl.
dawidturek

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Szanowni Państwo, skoro aplikacja jest czynna 24h to dlaczego użytkownicy są co rusz zaskakiwani niedziałającym "chwilowo" co jakiś czas poszczególnymi funkcjami. Aktualizując oprogramowanie logicznym jest, że muszą być z tego powodu przejściowe wyłączenia i problemy. Każdy mający choć trochę do czynienia ze sprzętem informatycznym jest tego świadomy i rozumie taką potrzebę. Ale przecież wystarczy np. na pierwszej stronie wyświetlić komunikat typu: "Dziś/albo w dn. .... w godz. od ... do .... z powodu aktualizacji oprogramowania mogą wystąpić chwilowe problemy z funkcją/funkcjami ....". To naprawdę (!) bardzo dobra praktyka stosowana przez dostawców wielu aplikacji sieciowych. Z pewnością znacząco ograniczyłoby to nerwy użytkowników (niektórzy mogą bowiem sądzić że to ich lokalny problem) i zredukowało liczbę postów z zapytaniami o występujący problem. j pozdrawiam
M
mlesniewska1
halkins - Trzeba koniecznie dodać, że skoro eTutor jest serwisem płatnym, to NALEŻAŁOBY nas zawiadomić o planowanych zmianach w funkcjonowaniu całego portalu. Moje myślenie jest bardzo proste. Jak kupuje samochód i płace za czerwonego Forda, to chce dostać czerwonego Forda, a nie zielonego Fiata... Za dużo zmian ostatnio... - 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ja niestety mam codziennie ten błąd podczas wykonywania powtórek. Korzystam z aplikacji mobilnej, a i zdarzyło mi się to parę razy podczas korzystania z eTutora na www na komórce. Aktualizacje aplikacji nie pomagają...
I
izkaj6
Gość - Niestety u mnie również od paru dni pojawia się ten błąd:(
Z serwisu korzystam tylko z urządzeń mobilnych.
- 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki