ZALOGUJ SIĘ

Jak naprawić "Błąd przy pobieraniu danych serwera"?

9 lat temuostatnia aktywność: 7 lat temu
Witam
Od dwóch dni nie działa strona lekcji. Pojawia się komnikat "Wystąpił błąd przy pobieraniu danych z serwera".

https://www.etutor.pl/lessons/1035/14817/?action=setLearnedNow&lessonPageId=14816
alibuc

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 5

Witam,
próbowałem, u mnie działa bez zarzutu. Używam przeglądarki "Internet Explorer 11".
Spróbuj może użyć innej przeglądarki.

Powodzenia.
?
Gość
alibuc - Niestety, nie działa ani na IE ani na FF ani na Chrome.
Widziałam już takie zgłoszenie (2 miesiące temu) przez innego użytkownika. W odpowiedzi napisano, że to błąd przejściowy za który serwis przeprasza...
Jak długo taki błąd przejściowy będzie istniał?
Dziękuję sskorupski za chęć pomocy :-)

Pozdrawiam
- 9 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

mi bardzo sprawiała problemy przeglądarka IE kiedyś, wręcz nie można było nic otworzyć, na chrome tych błędów jest o wiele mniej, co nie zmienia faktu że nie z naszej winy jesteśmy pozbawieni dostępu do serwisu.
pozd,. i życzę cierpliwości i wytrwałości
remco

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Chciałbym odświeżyć temat. Wykupiłem dzisiaj abonament i przy ćwiczeniu z obrazkami pojawia mi się komunikat jak w pierwszym poście "Wystąpił błąd przy pobieraniu danych z serwera". W praktyce wygląda to tak, że błąd pojawia się za każdym razem gdy próbuje rozwiązać ćwiczenie z obrazkami, czasami po pierwszym obrazku innym razem uda się rozwiązać 4-5 obrazków. Ktoś wie jak to naprawić?
?
Gość
PawelStroz - Dziękuję za wiadomość, proszę o przesłanie linku do przykładowej strony, na której pojawia się błąd. - 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam,

problem nadal występuje. Zamierzam wykupić roczny abonament jednak wstrzymuje się z obawy przed błędnym działaniem portalu. Czy "normalne" użytkowanie nie jest problematyczne?
M
Mateusz_21

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Błąd pojawia się w trakcie gry we wskazywanie obrazu reprezentującego wypowiedziane słowo. błąd występuje po losowej licznie rund.
M
Mateusz_21

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki