ZALOGUJ SIĘ

Wyłączenie okienka znajdującego się na górze strony

zmodyfikowany: 10 lat temuostatnia aktywność: 10 lat temu
W jaki sposób mozna wyłączyć to okno poza jego akceptacją?
Jest mi ono zupełnie niepotrzebne.

> Obecnie masz wyłączoną opcję pozwalającą na przesyłanie informacji związanych z postępami nauki oraz informacji handlowych (na przykład rabatów na kursy) na Twoją skrzynkę e-mail. Kliknij poniższy przycisk, aby nie przeoczyć ważnych informacji. Opcje powiadomień możesz zmienić w dowolnym momencie na stronie Ustawienia w zakładce Dane konta.

I drugie pytanie:
Jakie informacje są związane z postępami nauki jakie otrzymam na mail a których nie sprawdzę na stronie?
W sumie to nie przypominam sobie bym jakieś kiedyś otrzymywał (przy opcji aktywnej oczywiście)

dziękuję
quantum137

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1

Te okno możesz wytłączyć poprzez wciskanie tak długo prawego klawisza myszy, aż wyskoczy ci trochę inne okienko z checkboxem...jeżeli go zaznaczysz mozesz wyłączyc wyskakiwanie tego okienka. Nie polecam tego podczas robienia egzaminu ponieważ nie będziesz mógł zakonczyć egzaminu nie prędzej niż automatycznie po 20 minutach. Na drugie pytanie nei znam odpowiedzi..(może jak ukończysz jeden z poziomów nauki np.A1 - ale to tylko moja sugestia)
K
klynna
quantum137 - hmm dzięki za starania ale ta metoda klikania u mnie nie działa i wygląda mi na obchodzenie płota.
Może kiedyś w końcu skończę poziom A1 hehe
- 10 lat temu
Ewa-Sally - U mnie też ten sposób nie działa.
A propos egzaminu, to okienko z nachalną zachętą do zrobienia testu z lekcji też się pojawia na górze strony i nie da się wyłączyć inaczej niż przez skorzystanie z propozycji (albo chociaż udawanie tego).

Po skończeniu poziomu nic szczególnego mi nie przychodziło.
- 10 lat temu
quantum137 - Marketingowe okienka świecą i błyszczą a powtórki w testach zakopane 6 stóp pod ziemię, ech:/
Powtórki tutorze jeśli to czytasz są podstawą nauki i dobrze o tym wiecie.
Teraz nawet postępów nie mozna w pełni śledzić.
Zaczynacie mi przypominać facebook!
- 10 lat temu
Ewa-Sally - Quantum, jak się przez kilka dni nie robi powtórek (mnie nie było tydzień), to automat przyśle mail z przypomnieniem.
To jest odpowiedź na twoje drugie pytanie.
No i nie wiem, czy się tu nie łapią także odpowiedzi, jakie serwis wysyła po zgłoszeniu "Sugestii" - mogą dotyczyć nauki, a na stronie ich nie ma.
- 10 lat temu
quantum137 - Poczekam na oficjalną odpowiedź ale zauważyłem, że na niektóre moje pytania odpowiedzi nadchodzą ze sporym opóźnieniem... a przecież teraz cała ekipa tutora ma czas, bo nie ma premium... sami to pisali...
Nie będę tego teraz drążył.
- 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki