ZALOGUJ SIĘ

Aplikacja mobilna - tygodniowy plan nauki?

3 lata temuostatnia aktywność: 3 lata temu
Od pewnego czasu w aplikacji mobilnej w podsumowaniu mojego tygodniowego planu nauki pojawia się tylko jedna wartość z ikoną zegarka. W wersji webowej mam pełne statystyki z podziałem na postęp (ilość powtórzeń, ilość minut, ilość lekcji etc.). Moje pytanie jak należy rozumieć "Tygodniowy plan nauki" w aplikacji mobilnej w które mam jedną wartość i ikonę zegarka. Zarówno w aplikacji mobilnej jak i na stronie mam zaznaczoną większą szczegółowość.
Marakuk

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Tygodniowy plan nauki jest dostępny na profilu użytkownika w aplikacji oraz korzystając z przeglądarki internetowej. W tym miejscu użytkownik może sam wybrać ile i jakie informacje będą się pojawiać, czy tylko spędzony w platformie eTutor (symbol zegarka) czy również informacja o nowych elementach w powtórkach lub inne. W tym celu wystarczy wejść na swój profil, a przy planie tygodniowym nauki wybrać symbol koła zębatego, następnie z listy proszę wybrać te informacje, które mają zostać wyświetlane.
Natomiast statystki dostępne z sekcji "Twoje postępy" to zupełnie inny zakres informacji niż Plan tygodniowy nauki.
adrianna.wu
Pracownik eTutor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Chyba wkradł się mały błąd w moim pytaniu.
W obu przypadkach skupiam się tylko na sekcji "Tygodniowy plan nauki". Przez stronę WWW mam dostęp do elementów, które zaznaczyłem w konfiguracji (na przykład czas nauki, ilość powtórek, lekcje).
Natomiast używając aplikacji mobilnej w sekcji "Tygodniowy plan nauki" mam tylko ikonę zegarka. pomimo że nawet jak wejdę w konfiguracje i zmienię żeby pokazywało więcej to nadal mam to samo (jedna ikona zegarka).

Moje pytanie co robi źle, że w tej samej sekcji "Tygodniowy plan nauki" na stronie WWW wszystko się wyświetla a przez aplikacje mobilną tylko jedna opcja (ikonka zegarka)?
Marakuk

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Bardzo proszę o kontakt na adres e-mail: [...]@etutor.pl i załączyć zrzut ekranu. Sprawdzimy, co może być przyczyną zaistniałej sytuacji.
adrianna.wu
Pracownik eTutor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki