ZALOGUJ SIĘ

etutor premium

13 lat temuostatnia aktywność: 12 lat temu
Prosiłbym pracowników etutor o doprecyzowanie i wyjaśnienie,
co mają dokładnie na myśli i jak ma wyglądać:

- Weryfikacja poczynionych postępów podczas nauki z kursem
- Konsultacje przez e-mail

i jeszcze jedno pytanie: czy opiekunem kursanta premium jest
jedna ustalona osoba, czy pełniący w danej chwili dyżur nauczyciel

dziękuje
enio

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 14

Doskonale pytanie .
Prosimy o wyjasnienia jesli takowe istnieja .
" jeszcze jedno pytanie: czy opiekunem kursanta premium jest
jedna ustalona osoba, czy pełniący w danej chwili dyżur nauczyciel" , dokladnie jak to wyglada ?
Do danego ucznia powinien byc przypisany jeden nauczyciel ,skoro weryfikujemy i ustalamy postepy w nauce .
Hermenegilda

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Lektor przydzielany jest na stałe, stąd większość prac danego użytkownika sprawdza ta sama osoba (oczywiście z wyjątkiem sytuacji typu choroba czy urlop danego pracownika). Daje to nauczycielowi obraz postępów poczynionych przez kursanta w trakcie pracy z kursem.

Do przydzielania zadań i monitorowania postępów używamy specjalnego panelu nauczyciela, stworzonego na potrzeby kursantów pakietu Premium. Użytkownik otrzymuje powiadomienia o przydzielanych mu zadaniach i może śledzić postępy ich wykonania, w tym sprawdzać terminowość wykonania przydzielonych zadań.

Konsultacje odbywają się za pośrednictwem modułu pytań językowych, ale w przypadku nietypowych pytań, których z jakiegoś powodu kursant nie chce upubliczniać, możliwe jest także bezpośrednie kontaktowanie się z nauczycielem za pomocą wbudowanego w serwis modułu wiadomości.
pako
Pracownik eTutor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam
Wykupując pakiet Premium, nadal ma się dostęp do materiałów z kursu podstawowego. Abonament na kurs podstawowy jest automatycznie przedłużony o okres, na jaki został wykupiony pakiet Premium (w podanym przez Pani przykładzie - o 1 miesiąc), więc Użytkownicy nie tracą wcześniej wykupionego abonamentu.
Pozdrawiam
Z
zolty

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

to super, że nie traci się już opłaconego abonamentu.

Wczoraj jako stały abonent dostałem maila z propozycją rabatu na premium
Wychodzi 200 zł za 3 miesiące.
Mam nadzieję, że będzie warto...
enio

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam, gdzie znajdę wstępny test diagnozujący poziom znajomości języka angielskiego
i wyznaczanie celów nauki i przydzielanie zadań?
S
stepien
13 lat temuzmieniany: 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Przecież Pani nauczycielka Ci napisała, że piszesz świetnie, a Twoje zdania są prawie bezbłędne.
Napisane są logicznie i spójnie. Złożyła Ci gratulacje za staranność i brak błędów ortograficznych
i zyczyła- oby tak dalej.
No to chyba jest dobrze. A myślisz, że tak od razu na podstawie kilku tekstów można ocenić na jakim poziomie
ktoś jest? Powolutku..., co najmniej kilkanaście tekstów pozwala ocenić poziom piszącego albo mówiącego.

Jak Pani nauczycielka Ci napisała że jest świetnie, to tylko dobra wróżba :)
Z
zenstef

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam
Stepien, jutro dostanie Pan wiadomość od nauczycielki opiekującej się Panem, w której wszystko będzie wyjaśnione. Wtedy też przydzieli ona Panu do wykonania test kwalifikacyjny, dziś już niestety nie pracuje.
Pozdrawiam
Z
zolty

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam, 3 dni temu zakupiłam konto premium. Nikt się nie odzywa, testu diagnozującego ani widu ani słychu, żaden nauczyciel się ze mną nie kontaktuje. Czekam i czekam i nic się nie dzieje, a abonament sobie leci.... Helooooooł!
O
oszqrde

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Pani wpłata została błędnie zakwalifikowana jako wpłata za zwykły pakiet. Błąd został już poprawiony - abonament na pakiet Premium będzie liczony od jutra.
pako
Pracownik eTutor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

A wiesz co Esterka?
Dzisiaj pisała też Belzebufa w odpowiedziach innym uzytkownikom z Premium i to najbardziej daje do myślenia.
Sam już nie wiem o co chodzi Tym z Administracji eTutor...:(
Przecież było obiecane, że będzie przypisany uczniowi na stałe nauczyciel, a wyjątkiem miał być tylko
urlop /wypoczynkowy, chorobowy.../
Tak myślę, że Twoje prace nie były tak nieszczęsne ;) Czytałem Twoja twórczość i nie było tak źle i uważam,
że nie jeden Użytkownik dużo mógł się nauczyć z Twoich prac.
Szkoda, tak szczerze naprawdę szkoda, bo uczeń raczej próbuje szybko utożsamić się ze swoim Nauczycielem,
a że mu do niego jeszcze daleko to inna sprawa :)
Jak się komuś zaufa, to rzecz wielka /nie chodzi tutaj o wydane pieniądze/ i po prostu raczej pozostaje się tylko żal... i wtedy szkoda nie wiadomo czego... ale więź między uczniem i nauczycielem była raczej najważniejsza.
Można mieć tylko taką nadzieję, że nowa Nauczycielka jakoś wypełni tamtą lukę...

pozdrawiam
Z
zenstef

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

To jest chyba tak, że nauczycielka zmieniła nick.
?
Gość

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Nic nie było zmieniane. Oby dwie Nauczycielki dzisiaj pisały
Z
zenstef

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

W moich starych wiadomościach wysyłanych na nick Belzebufa, pojawia się nowy nick.
Stąd myślałam, że to ta sama nauczycielka :)
Czyli mam nowego nauczyciela, który się nawet nie przedstawił ?:(
?
Gość
13 lat temuzmieniany: 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Szanowni Państwo,

Mój poprzedni nick to Beelzebufa, został on kilka dni temu zmieniony tak, by był podobny do nicków innych nauczycieli eTutor. Został zmieniony w połowie dnia, dlatego jednego dnia pisałam jako Beelzebufa oraz jako e.lukasiewicz

Jeśli chodzi o tych Uczniów, którzy przeszli pod opiekę koleżanki - jeszcze raz przepraszam za przekazanie, przy obecnej ilości użytkowników Premium nie byłam w stanie sama zająć się kazdym Uczniem odpowiednio, a zależy mi na tym, by każdej osobie poświęcić wystarczająco dużo czasu i uwagi. Agnieszka zaznajomiła się z historią nauki każdego Ucznia, którego jej przekazałam i kontynuuje to, co zaczęłam, więc proszę się nie martwić, nauka nie poszła na marne, w razie jakichkolwiek wątpliwości Agnieszki zawsze jej pomagam.

Pozdrawiam i życzę przyjemnej nauki,

Ewa Łukasiewicz
(do niedawna Beelzebufa, obecnie e.lukasiewicz)
e.lukasiewicz

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki

    kurs Premium

    1 odpowiedź, ostatnia 13 lat temu   odpowiedź eTutor