ZALOGUJ SIĘ

Opinie o kursie angielskiego eTutor

zmodyfikowany: 13 lat temu
Planuję uczyć się języka angielskiego z dużym natężeniem... Możecie mi napisać, za co cenicie system nauki eTutor?

Do jakich opcji mam dostęp, jeśli nie mam wykupionego abonamentu?

Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc.
M
marysiasia

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1

Witam,

Ja też się uczę od niedawna, też z dużym natężeniem i jestem zadowolona z eTutor.

Wcześniej uczyłam się trochę angielskiego w szkole, ale mało. Miałam zaledwie takie pierwsze podstawy, troszkę słówek i gramatyki. Nie wiem jak dają sobie radę osoby, które wcześniej wogle nie miały styczności z językiem, ale dla mnie ten sposób nauki jest idealny.

W eTutor podoba mi się to, że jestem "zmuszana" przez system do ciągłego utrwalania materiału (powtórki), dzięki temu nie zapominam tego co już się tutaj nauczę. Program tak jakby przypomina mi słówka zanim zdążę o nich zapomnieć :D

Fajną sprawą jest też to, że pod każdym słówkiem, które się uczę są zdania. Jest to dobry pomysł, bo oprócz słówka które akurat mam w lekcji widzę tez inne słówka które pojawią się w następnych lekcjach. Dzięki temu słówka te nie są mi całkiem obce i szybciej je zapamiętuję.

Z tego co się orientuję, to nie masz żadnego limitu liczby powtórek, bez względu na to czy się zarejestrujesz czy nie. Ograniczeniem jest dla Ciebie jedynie to, że masz mniej lekcji z których możesz dodawać słówka. Jak dodasz je wszystkie, to będziesz miała w powtórkach wszystkie, ale nie radze tego robić, bo z tego co pamiętam, to są to lekcje z 3 poziomów, a wiadomo, lepiej jest zaczynać naukę od najłatwiejszych lekcji, no chyba że już znasz język na jakimś poziomie...

Ze wszystkich opcji na razie nie możesz korzystać, jedynie zrobić te 6 darmowych list słówek, potem codziennie je powtarzać (ale to będzie nudne, jak nie będziesz dodawać sobie nowych elementów), oraz grać w gry.

Jeśli jeszcze nie znalazłaś tych darmowych lekcji, to spróbuj kliknąć w swój profil (ikonka z ludzikiem w prawym górnym rogu). Tam będziesz miała lekcje rekomendowane, chyba tam będziesz miała tez te darmowe lekcje.
Jak nie, to kliknij jeszcze na "Słówka". Tam będziesz miała listę wszystkich lekcji. Wszystkie będą miały z boku kłódkę, z wyjątkiem tych 6 dostępnych dla Ciebie.
Wampirka

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki