ZALOGUJ SIĘ

Czytanie w oryginale

15 lat temuostatnia aktywność: 12 lat temu
Miałabym prośbę, widzę że sa umieszczone wykazy książek do słuchania i nie tylko. Czy mógłby ktoś poleciić jakie książki do jakiego poziomu zaliczyć.
Np.
A1-A2
A2-B1
B1-B2
B2-C1
Byłoby to pomocne gdyż chciałabym cos zamówić dla siebie i nie wiem co??!!
Mój poziom to A2-B1
Pozdrawiam bardzo serdecznie wszystkich twórców.
Ps. Słyszałam że można wiele zyskac czytając książki w oryginale byle by nie zawyżyć sobie poziomu. Chcę się przełamać;))
Ewa_G1967

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 4

A Czarodzieju Jezykowy bardzo serdecznie Cie pozdrawiam za tydzien bede w Polsce ale Tutor bedzie ze mna pa Czarodzieju wpadla Ci w oko kolezanka z ... staraj sie masz w sobie duzo energii pa Ipon
ipon

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

[quote=Ewa_G1967]Miałabym prośbę, widzę że sa umieszczone wykazy książek do słuchania i nie tylko. Czy mógłby ktoś poleciić jakie książki do jakiego poziomu zaliczyć. ...............[/quote]

Gdzie widzisz wspomniane wykazy ?
T
topi

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dla tych co już mogą czytać w oryginale.
Kolega pokazał mi w działaniu czytnik książek elektronicznych z dotykowym ekranem./papier elektroniczny/
Nie było by to może nic nadzwyczajnego gdyby nie wbudowany słownik.w czasie czytania zaznacza nieznane slowo a maszyna od ręki tłumaczy.Jest dość dobry w angielskim więc mu nieżle idzie.
Ja muszę zaczekać,za dużo słów mi brakuje ale jest dodatkowa motywacja .
Czytnika trzeba szukać w internecie. np.ONYX-EREADER.PL
?
Gość

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

No to się dokopałem do tego zakurzonego tematu;)
Wiem, że na stronie kilkukrotnie poruszany był temat książek elektronicznych, więc nie zakładam oddzielnego wątku.

Poniżej podaję link do strony, na której znajduje się PRZEOGROMNA baza odnośników do książek i tekstów on-line, praktycznie na każdy temat i w wielu językach.

http://onlinebooks.library.upenn.edu/archives.html#general

Ważne!
Cytat ze strony:
> Below we list some of the major sources and indexes of free online texts, in all languages, both general and specialized.

!!! COPYRIGHTS AND LICENSES !!!
http://onlinebooks.library.upenn.edu/licenses.html
quantum137
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu
DAD - Archeolog ;p

Można było nowy wątek, a nawet przydałoby się go podczepić (ale się nie da).


Super link, dobra robota. Szkoda tylko, że za kilka dni temat ten "spadnie" ze strony głównej tego forum.

Może by jednak zrobić jakieś FAQ?
- 12 lat temu
quantum137 - Dzięki!
Obecny układ forum jest jaki jest i jeśli nie ulegnie zmianie to będzie bałagan.
Nie ma tu aż tak wielu wątków i wszystko dałoby radę pogrupować w kategorie, czego bym chętnie doświadczył.
Z drugiej strony swoje linki mam pogrupowane w kategorie w przeglądarce także jak ciekawy znajdę na forum to i tak go ładuję do swojego zbioru.
Oczywiście pozostaje kwestia wszystkich innych tematów, które to giną w tym rozrastającym się gąszczu.
Podpisuję się pod petycją uporządkowania forum.
- 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
Ewa_G1967 - Dziękuję Rafał!!! - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki