ZALOGUJ SIĘ

KONWERSACJA

15 lat temuostatnia aktywność: 4 lata temu
Uczymy się po to, żeby się porozumiewać. Przy nauce języków, najważniejsza jest więc konwersacja, niezależnie od tego na jakim jesteś poziomie. Czy ktoś wie, jak sobie zorganizować parnera, partnerkę do konwersacji? Może być oczywiście inny uczeń, ale dobrze by było mieć także native speaker'a. Może znacie jakieś fora, które oferują w tym zakresie pomoc, może macie jakieś pomysły???
E
Emel

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 5

może interpals.net ? jest tam ogrom ludzi z różnych zakątków świata, z US, UK czy Kanady także, więc jeśli interesuję Cię rozmowa przez skype znajdziesz tam odpowiednią osobę ;p
violet

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

polecam :
[url]http://www.myhappyplanet.com[/url]
rozmawiałam z poznanymi tam na skypie: z chinczykiem, amerykaninem, ciekawe doswiadczenie..:)
acvee

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

To cudownie że jest taka strona gdzie można w domu zacząć uczyć się jeżyka obcego.
Jestem tu nowa dopiero zaczynam przygodę z Angielskim. :)
wusik

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Wlasnie - podbijam temat. Gdzie mozna porozmawiac po angielsku? Etutor jest ciekawa opcja nauki ale brakuje konwersacji na luzne lub konkretniejsze tematy. Bez mowienia nauka jest nieco pasywna.... Poprosze o kilka podpowiedzi. Byc moze nie dotarlem do zakladki konwersacja na etutor....
P
pioacent

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Jakby co to ja jestem chętna do konwersacji:) na poziomie A2 z angielskiego ale docelowo B2
Ewelina9003

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.