ZALOGUJ SIĘ

DIKI.PL i etutor - limit wyszukań [?] czy to znów nie kolejny nonsens

10 lat temuostatnia aktywność: 10 lat temu
"Przekroczono limit dozwolonych wyszukiwań z tego komputera. Prosimy odczekać chwilę i spróbować ponownie"

Taki komunikat otrzymałem budując swoje listy słówek w etutor.pl - dodam iż oczywiście mam wykupiony kurs na etutor a skoro te dwie aplikacje współpracują ze sobą to O JAKICH LIMITACH JEST TU MOWA ?

p. s zmieniłem komputer ...i źródłowo internetu...i to samo więc identyfikacja jest po koncie z etutor.

Czy może mi ktoś wytłumaczyć co oznacza "CHWILA" bo kilkanaście chwil już mineło a ja nadal nie mogę się uczyć [ są dni jak weekend kiedy uczę się intensywniej i tego rodzaju ograniczenia o których nie miałem pojęcia zakupując program - PRZESZKADZAJĄ I UTRUDNIAJĄ ]

Pisałem kiedyś o wspólnym kalendarzy dla angielskiego i niemieckiego [ nonsens który nie pozwala zarządzać oddzielnie nauką dla tych dwóch kursów ] i to jest kolejna kwestia którą uważam iż sprawia iż urządzenia [ mimo iż JEDNO Z LEPSZYCH NA RYNKU ] stawia ograniczenia do swojej pełnej użyteczności i przekłada się na mojego CZASU MARNOWANIE ... ;(
M
mamariuszm

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1

Po około godzinie możliwość wyszukiwania słówek w Diki.pl została przywrócona.
Nie mam jednak informacji jaki jest limit wyszukiwanych haseł "per" jednostka czasu.
M
mamariuszm

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki