ZALOGUJ SIĘ

Wykonałam pierwsza lekcje w 100% i nie mogę otrzymać darmowego pakietu na 7dni. Dlaczego?

10 lat temuostatnia aktywność: 10 lat temu
M
martynka8d
Ewelina79 - A z jakiej okazji? Gdzie masz taką informację? - 10 lat temu
Ewelina79 - Napisz do e-tutora. - 10 lat temu
scrapiom - Po co ci e tutor jak masz 100%? - 10 lat temu
martynka8d - mam 100% z ukończenia 1 lekcji z poziomu A1 :)
- 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 7

podobno istnieje możliwość przetestowania etutora przez pierwsze 7 dni
M
martynka8d

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

To dziwne. A próbowałaś się wylogować i zalogować ponownie? Bo rozumiem, że wykonałaś wszystkie 3 zadania? Nie wiem czy wyświetla mi się to samo co u Ciebie (po kliknięciu w link)
G
Gevelka
10 lat temuzmieniany: 10 lat temu
martynka8d - tak, nic nie pomaga - 10 lat temu
martynka8d - tak, wykonałam wszystkie zadania, ale mam zaznaczone, że zadanie z ukonczeniem pierwszej lekcji jkest nie zrobione, a lekcje tą robiłam i mam ukonczona na 100% - 10 lat temu
martynka8d - może samemu jakoś się zaznacza czy lekcja jest wykonana? czy chodzi tu o te procety które sąobok lekcji? - 10 lat temu
remco - te procenty świadczą o tym, że masz 100%, jeśli w jakimś zadaniu popełniłaś błąd musisz wykonać je ponownie by je zaliczyło. - 10 lat temu
martynka8d - ale skoro mam 100% to nie mam zaliczonej pierwszej lekcji? - 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Mam ten sam problem. Wykonałam wszystkie ćwiczenia, ale nie mogę otrzymać darmowego abonamentu. Z dwoma ostatnimi jest wszystko ok. Jeśli Ci się udało to naprawić, to proszę o rade :)
M
majka7

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

mam dokładnie to samo
N
natzdw1

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Może trzeba zrobić również test sprawdzający z lekcji?
Orsola
martynka8d - ja zrobiłam, nie pomogło
- 10 lat temu
natzdw1 - też mam test zrobiony na 100 % i nie wiem dlaczego nadal nie zalicza mi wykonania tego - 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

To może to jakiś błąd w systemie? Lepiej napisać bezpośrednio na pomoc. Skoro dużo osób ma to samo, to musi być jakaś usterka. Wcześniej nie było trzeba robić testu sprawdzającego, wystarczyło chyba zaliczyć na 70% lekcję i zrobić pozostałe dwa zadania
G
Gevelka

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Wszystkie osoby, które mają problem z uzyskaniem 7-dniowego bezpłatnego abonamentu, prosimy o kontakt pod adresem mailowym: [...]@etutor.pl Każdy przypadek zostanie rozpatrzony indywidualnie - na pewno pomożemy ;)
a.kosmal
Pracownik eTutor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.