ZALOGUJ SIĘ

Czy te zdania są prawidłowo napisane?

10 lat temuostatnia aktywność: 10 lat temu
Witam.
Moja córcia musi opowiedzieć w szkole o swojej ulubionej książce. Mam pytanie czy te zdania są prawidłowo skonstruowane?
Z góry dziękuję za pomoc.

This is my favorite book Happy Pets. The book is about a puppy. Puppy is playing hide-and-seek with friends. This book has a pull out panels up to reveal who's hiding.
I'd like this book.
K
kasiagall

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 6

My favorite book is "Happy Pets". This book is about a puppy. Puppy is playing hide-and-seek with friends.
I like this book.
Nie mogę zrozumieć sensu przedostatniego zdania.
A
agnieszka2115
kasiagall - Puppy is playing hide-and-seek with friends. (Szczeniak bawi się w chowanego z przyjaciółmi. Określenie hide-and-seek czyli w chowanego było napisane na książce). A zdanie "This book has a pull out panels up to reveal who's hiding" jest dobre? Tu chodzi o to że: Ta książka ma wysuwane panele (kartki)do góry i na tej karcie jest pokazane kto się ukrył (jest schowany).
- 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

W brytyjskim angielskim piszemy favourite. Favorite jest po amerykańsku :-)
D
Danoota

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Tak samo jak behavior - behaviour. Ale to nie oznacza, że ta forma jest niepoprawna.
A
agnieszka2115

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Może byc: This book has pull-out panels to show where the puppy's friends are hiding. I liked this book.
J
jjbvawv

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Bardzo dziękuję!
K
kasiagall

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Happy Pets stanowi nazwę własną, więc należy wstawić tytuł książki w cudzysłów. Powodzenia dla córci! :)
zaneta77

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki