ZALOGUJ SIĘ

Czy w ramach kursu eTutor niemiecki fotolekcje są lub będą dostępne?

11 lat temuostatnia aktywność: 10 lat temu
Gdzie znajdują się fotolekcje z języka niemieckiego ;) Nie mam ich w żadnej zakładce.
A
ania12345678

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Fotolekcje nie są dostępne w kursie niemieckiego.

Pozdrawiamy
japonskiwachlarz
Rhea - A czy fotolekcje i dyktowanie słówek są przewidziane w przyszłości?
Pozdrawiam
- 11 lat temu
japonskiwachlarz - W chwili obecnej nie mamy w planach wprowadzenia fotolekcji w kursie. Być może jednak w przyszłości pojawi się moduł dyktowania. - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

korzystałam przez chwile najpierw z kursu angielskiego, teraz wykupiłam niemiecki. Muszę przyznać, że jestem bardzo zawiedziona. Ceny praktycznie takie same a kurs znacznie uboższy. Brak fotolekcji, które są świetnym pomysłem czy dyktowania pozwalajacego sprawdzić swoje rozumienie języka "w akcji". Nie mówiąc juz nic o słowniku, który jest bardzo kiepski. O tyle o ile angielski polece z czystym sumieniem, niemiecki po upływie abonamentu chyba sama sobie daruję.
M
martak85
renata_k - Witam,
proszę zauważyć, że kurs języka angielskiego jest rozwijany od kilku lat, dlatego znajduje się w nim więcej elementów. Kurs języka niemieckiego jest stosunkowo "młody", ale cały czas pracujemy nad nim. Obecnie opracowywane są nowe ćwiczenia i multireprezentacje do lekcji, więc prosimy o cierpliwość, a mam nadzieję, że z czasem zostanie ona nagrodzona.

Pozdrawiam
- 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki