ZALOGUJ SIĘ

Czy mogę prosić o pomoc w przetłumaczeniu transkrypcji z lekcji 138?

11 lat temuostatnia aktywność: 11 lat temu
What would you do if you knew you had less than eight minutes to live ?
I'd make those second coount. - Co znaczy w tym kontekście: I'd make those second count.

Source code enables you to cross over into another man's reality in the last eight minutes of his live. - Chodzi mi o pełne tłumaczenie zaglądałem do diki wiem co znaczy cross over ale chce mieć całkowitą pewność,

I'm asking to have decency to let me try. - Ogólnie domyślam się znaczenia, ale też chciałbym znać pełne tłumaczenie, żeby być pewnym.
B
BATMAN30

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1

Okay.. to po kolei: Co byś zrobił/a gdybyś wiedział/a, że zostało ci niecałe osiem minut życia? Sprawił/a bym, aby ten czas (ewentualnie: moment) był wyjątkowy/nabrał znaczenia.

Kod źródłowy pozwala na przejście/wejście do (wydaje mi się że tu może też mieć znaczenie: zrozumieć ale to nie na 100%) rzeczywistości drugiego człowieka w ostatnich (ośmiu) minutach jego życia.

Proszę, abyś miał na tyle przyzwoitości, żeby pozwolić mi spróbować.

Nie mam kontekstu, więc jest ciężko dobrać słowa... ale mam nadzieję, że ma to jakiś sens :)
C
captJackie21
BATMAN30 - Dzięki za odpowiedź. Zaplusowałem Ci tą odpowiedź. - 11 lat temu
knorwid - Też 'zaplusowałem', ale Ty możesz tę odpowiedź dodatkowo zaakceptować ptaszkiem po lewej stronie odpowiedzi. To znak dla każdego, że to właściwa odpowiedź, oboje dostaniecie też dodatkowe punkty reputacji ;) - 11 lat temu zmieniany: 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki